Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te mit tennél ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Randizol valakivel, aki szimpatikus, jófej, jól el lehet vele beszélgetni, kinézetben sem rossz, te is tetszel neki és hajt rád. Barátilag elég hamar közel kerültök egymáshoz, olyan ember, valamiért már a kezdetektől hamar megnyílik neked, rengeteg személyes dologról beszélgettek, mondhatni elég barátias a viszonyotok, emiatt megszereted. Kezdetben úgy tűnik mintha vonzódnál hozzá, semmi akadályát nem látod annak, hogy kapcsolatban légy vele. De amikor közelebb kerültök egymáshoz, valamiért elég kiábrándító élménynek tűnik vele a csók, egyre inkább azt érzed, hogy nem találod vonzónk. Mindez kb. egy hónap lefolyása alatt. Nem tudod, hogy hogyan is folytasd, nem szeretnéd megszakítani vele a kapcsolatot.
2019. jún. 23. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Pedig Meg kéne, vagy mond El, hogy több nem lehet barátságnál.
2019. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Ebből már nem fogsz jól kijönni. Akármit teszel, azt fogja érezni (megjegyzem, jogosan), hogy csak hülyítetted.
2019. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is a többi válaszadónak kell hogy igazat adjak. Előfordult már velem is, hogy nagyon szerettük egymást az exemmel, de az ágyban egyáltalán nem passzoltunk össze,bármennyire is próbáltuk. Akárki akármit mit mond, igenis azon a téren is passzolni kell, hozzátartozik a vonzódáshoz, "kémiához". Ha már a csókolózás sem esik jól, mi lesz, ha együtt lesztek?


Ezt semmiképp sem szabad tovább erőltetni, mert sérülni fogtok ebben (vagyis leginkább ő).


Fogadd el, hogy nem illetek össze és tegyél pontot ennek a végére. Tudom, hogy fáj meg rosszul esik, de tényleg jól írták a többiek, hogy nem szabad a másikat sem hülyíteni.


28/n

2019. jún. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem szeretném hülyíteni, őszintén szólva az volt a dilemmám, hogy ritkán tetszik meg valaki, így furcsa, hogy vele sem passzolunk:-/ Habár ez az én problémám, emiatt nincs jogom játszadozni az érzéseivel, nem szeretném megbántani.

2019. jún. 23. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz mindenben passzolni a későbbi pároddal, de valamilyen szinten vonzódnod kell hozzá. Az, hogy valaki rendes meg aranyos, az sajnos kevés később is. Szerintem.
2019. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Ilyen előfordul.

A vonzódás fontos, de simán lehettek jó barátok, ha ő is benne van. Ha normális, nem fog rajta kiakadni, hogy benned nem alakult ki az a plusz.

2019. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 huszonévesek vagyunk, én 25, ő 27
2019. jún. 28. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!