Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mire gondoltok, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondoltok, miért lehet, ha egy lány majdnem mindig csak szoknyát hord?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, mire lehet gondolni, hogy annyira nem szokás most itt errefelé, 2020-ban, stb, munkában, télen, nem különös eseményen hanem csak úgy... szóval hogy egy nő csak úgy szoknyát hordjon manapság, különösebb ok nélkül. :D Normál kényelmes közepesen hosszú szoknyákra gondoljatok, nem feltűnő, hanem olyan visszafogott, de nem is az a túl hagyományos, inkább olyan laza szoknyák, alatta harisnya vagy vékony nadrággal.


Szóval ti mire gondoltok ha ezt figyelitek meg valakin, vajon miért lehet?


Vagy pl semmi különös, nincs ebben semmi meglepő, valakinek ilyen a stílusa, biztos ez a kényelmes?


Szóval mire gondoltok először, mi járna a fejetekben, ha egy lány ismerősötöknél ez a megszokott, hogy szoknyákban van nadrág helyett? Ez inkább egy nőies dolog, vagy inkább már annyira egyedi manapság hogy szokatlan?



2020. ápr. 19. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Arra hogy jól érzi magát szoknyában.
2020. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%
Mint #1-es!
2020. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is van olyan kolléganőm aki szinte állandóan szoknyában jár, télen is. Amikor nadrágban van mindig megállapítom,hogy sokkal előnyösebb Neki a szoknya, amit valószínű Ő is tud.

De az is lehet,hogy a szoknyában jobban érzi magát, és igen, nőiesebbnek gondolhatja.

2020. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Hogy IGAZI NŐ.
2020. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Szereti a szoknyat. En is csak azt hordok mert nekem kenyelmes es szepnek erzem benne magam.
2020. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Valóban nőiesebb és számomra kényelmesebb is, persze csak a lengébbek.
2020. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem gondolnek semmire, de nekem pl a szoknya vagy rovidnadrag harisnyaval ezeszer kenyelmesebb, mint egy hosszu nadrag, ugyhogy ha lehet, azt hordom. (Nem feltetlenul a szoknya / rovidnadrag a lenyeg, hanem altalaban a harisnya, mert az osszes cipo / csizma jobban nez ki harisnyara felveve, mint farmerral.)
2020. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mi a helyes megfejtes? Hogy jobb laba, mint segge van?
2020. ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nőies. Rendben van a nőiessége. Tetszeni akar - a párjának, a férfiaknak, magának. Nem törték még annyira meg/össze, hogy ne akarjon...

Én utoljára általános iskol alsó tagozaton hordtam szoknyát, akkor "tudtam". Utána egyre durvábban kaptam a külsőm miatt, teljesen tönkretettek. Így már nem ment. Nem is adok magamra, nincs energiám (igaz, lehetőségem sem sok). Számomra mindennek az ellentéte a mindig/gyakran szoknya.

2020. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Volt egy ismerősöm, állandóan abban volt. Nem nagyon tudta megmagyarázni az okát. A főnöknője egy "csini nőnek gondolom magamat" személy volt, és kissé domina hajlammal megáldva, talán ezért, azaz a cégbrand végett tett így.
2020. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!