Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online társkereső oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkereső oldal kategória. Te elmennél randizni olyannal aki még csak a saját nevét sem meri megadni és kamu közösségi oldalról ír neked?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 01:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Kamu profilról* ír a közösségi oldalon.

Helyesbítés-

2020. ápr. 21. 01:11
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2020. ápr. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
NEM!
2020. ápr. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

( Létrehozott Ő magának egy látszólag kamu közösségi profilt erre a célra álnéven )

Először is online társkereső oldal írtunk. Majd utána Kértem hogy közösségi oldalon - profilon jelöljön be, és szembe találtam magam egy kamu profillal álnéven hogy az az övé azt állítja, csinált magának valószínűleg erre a célra egy profilt. És nem adja meg a nevét. Nem mutatkozik be de utazni szeretne velem messzire és elhív sok helyre, te mit szólsz ehhez? Én biztos nem megyek vele sehová!!!

2020. ápr. 21. 01:21
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Tiltás. Ennyi 😄
2020. ápr. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
59%
Biztos, hogy nem. Ki tudja milyen őrült lehet...
2020. ápr. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2020. ápr. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, szerintem egy próbát megér. Hívd fel, takalkozzatok ha nem túl nagy a távolság. Lehet túl zárkózott. Nem kell teljesen leírni az elején.
2020. ápr. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem indul jól, nem mennék. Az ilyenek mindig rejtegetnek valamit, pl. azt, hogy házas.
2020. ápr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Én voltam úgy, hogy valaki az első randin elmondta, hogy nem Molnár Zsuzsanna (ez volt addig megadva neki), hanem X.Y. (ritkább név).

Egyszerűen nem akarta, hogy ismerősei rájöjjenek vagy mit tudom én. Nem csináltam drámát belőle, mert különben teljesen korrektül viselkedett.

2020. ápr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!