Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jártatok már úgy, hogy randizt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy randiztatok valakivel, minden stimmelt, egyvalamit kivéve: a lehelete? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jo kerdes!! Istennek hala, nem, de rettegek tole. Mert apolt embereknek is emesztestol, mandulaktol lehet, dogletes, es undorito. Ugyanakkor szerelmes is lehet az ember szaglotavolsagon kivulrol.

Szolni nagy batorsag kell. Reakcio kerdeses, hiszen eszre kellett volna vennie. Attol tartok, eltunnek, kizart, hogy toleralnam.

2020. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a kérdés tényleg jó.

Mivan, ha minden passzol csak épp a másik leheletét, testszagát nem bírjuk elviselni?

Nagyon sokszor azt mondják, ha valakinek az illata nem tetszik abból nem lehet kapcsolat, nem működik a kémia. Gondolom ez vonatkozik a szájszagra is. Előbb vagy utóbb, de szerintem undort vált ki az emberből.

2020. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátomnak a füle volt borzalmasan büdös egy betegség miatt. Kevésbé érzékeny terület, mint a szájszag, de rosszul lettem tőle. Akárhányszor szex közben megéreztem, elment az egésztől a kedvem:( Felhoztam neki a témát, ő is tudott róla, elment orvoshoz, kezelték. Mondanám, hogy beszéld meg vele, de ha még csak randiztok, valószínűleg sértésnek fogja venni. Pedig tényleg akár betegség is lehet a háttérben
2020. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj neki finoman. Gondolj bele, lehet senki nem mer szólni neki, és nem is tud róla! Én megköszönném neked.
2020. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!