Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok már cigánylánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már cigánylánnyal? Elmesélitek hogy alakult?

Figyelt kérdés

2019. nov. 29. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Nem tudtam, hogy cigány. Azt hiszem, 30 ezer forinttal lettem szegényebb, amikor a kanjával kiraboltak.
2019. nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Jól alakult, lényegében első randin pettingeltünk a padon.


Amúgy intelligens, szép cigánylány volt, egyetemet végzett.

2019. nov. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Elmentünk kajálni, aztán hazavittem. Nem volt semmi gond, de nem akart velem összejönni. Amúgy nem volt rosszabb, mint bármilyen magyar lány.
2019. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam, második randi után maradt reggelig. Nagyon tetszett a helyzet, a cigánysága miatt mintha a tiltott gyümölcsöt kaptam volna meg. Nagyon értelmes, talpraesett és kedves lány volt. Pár hónapot voltunk együtt, de suli miatt távkapcsolatra kényszerültünk, amit nem viseltünk valami jól, és sajnos véget ért.
2020. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!