Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A zenész pasik mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zenész pasik mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Tetszik egy pasi, aki zenekarban játszik (nem valami felkapott együttesre kell gondolni) de elég sok fellépésük van.
2010. júl. 27. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tavaly nyáron volt egy barátom, aki énekes. Két hónapig voltunk együtt, aztán elhagyott mert közöltem, nem utazom vele fellépésre. Még jó is, mert iszonyat beképzelt volt, sokszor már nem bírtam elviselni. Ja és utólag kiderült, hogy 2x megcsalt. Bocs ha megijesztettelek, ez csak egy példa volt...nekem ez a tapasztalatom :S
2010. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát na ez az...tudom, hogy sok fellépésük van vidéken meg mindenfelé, és már most eléggé oda vagyok érte, és már most idegesít, hogy mindenféle lányok ott vannak körülötte :S

Meg van az együttesüknek honlapja, és egy csomó lány írogat neki, hogy "Jaj de jó lesz veled végre találkozni, egy fellépésedet sem hagynám ki" Én ettől megőrülnék később :D

2010. júl. 27. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
A megbízhatóság emberfüggő, és nincs köze ahhoz, hogy zenél vagy sem. Inkább ismerd meg a fiút rendesen, csak akkor dől el. Egyébként közel 10 éve zenélek, és nagyon sok zenészt ismerek, és a fele ilyen, fele olyan. Nem lehet kategorizálni, ne is akarj!
2010. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy kérdezed, mintha a zenészek más faj lennének. Ugyanannyi esélyed van arra, hogy megcsaljon egy zenész mint bárki más.
2010. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hat en is zenesz vagyok de eddig senki sem kellett csalodjon bennem:D most attol fugg milyen zenesz ha rocker akkor minden lehetseges xD de en pld egy filharmoniaban zeneszkedem:) szoval nah o is egy atlagos ember:D:D


18/F Muhaha

2010. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem zenész-nemzenész kérdése az, hogy egy pasi megbízható-e vagy nem :D
2010. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt zenész barátom,4 hónapig voltunk együtt,imádom a mai napig,jó barátok vagyunk
2010. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Basszgitáros vagyok, és 3 évig kajtattam egy csaj után, megszereztem, aztán ő szakított 4 hónap után, a saját beteges dolgait rám vetítve. Én kb 1 héttel ezelőttig még szerelemes voltam belé. Most ismertem meg 1 állat csajt. :D De tudom róla, hogy Ő az igazi.
2010. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!