Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 zenész (énekes-gitáros)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 zenész (énekes-gitáros) srác, megtetszett 1 koncerten, mit írhatnék neki? (lenn tovább)

Figyelt kérdés

úgyhogy végig a szemét néztem a bulin. néha ő is rámnézett, aztán vége lett a bulinap, kerültünk fordultunk

meg van 1-2 ismerősöm akiket ő is ismer, épp egy ilyen bnőmmel voltam, aztán odajött hozzám és mondta h ismerős vagyok neki, előfordulhatott hogy látott már ?én meg mondtam neki h igen, mert ismeri a bnőm...aztán 1Xkétszer még összefutottunk az este alatt

...

szeretnén vele vhogy felvenni a kapcsolatot, gondoltam írok neki vmit

de mit írhatnék?nem akarom h nagyon azthiggye,h. nyomulok, vmi olyasmire gondoltam h tetszett a koncert...de még mit írhatnék?


2010. jan. 31. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

ugyanez a kérdés volt már ma, de ugyanazt leírom.

nem tetszesz neki, ha bejönnél neki, már rég rádnyomult volna énekes-gitáros létére

2010. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha odajött hozzád, akkor előfordulhat, hogy tetszel neki :)

Szerintem vedd fel pl. msnre, vagy jelöld meg valamilyen közösségi oldalon :)

2010. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

van nője, minden énekes-gitárosnak van.

Ha mégse lenne, és nem kell neki, esélytelen.

Ha nincs, de kell neki, arról tudni fogsz, mint a másik 100 lányi s rajtad kívül.


Ha netán még te is tetszenél neki, és elég tökös, akkor lehet már hozzádszólt volna :)

2010. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért írtam, mert eredetileg nem oda szántam
2010. jan. 31. 21:40
 5/7 A kérdező kommentje:

jaj már megint ez az előítélet a zenészekkel szemben:S

-nincs bnője, tudom

és nem oylan trú party zenét játszik, hanem melankolikus, szomorú dalokat

oylan dalokat, amit kevés réteg hallgat csak, szinte versz szerűek dalban megfogalmazva, hagyjuk már ezt a "menő gitáros dumát:)" kül. sem ez volt a kérdés h bejöhetek-e nekixD

2010. jan. 31. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
ki ez Hoze a Dr Melancholiából?
2010. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így utóbb kiderült, hogy ez nem az a srác, aki még mindig hülyít. remegtem érte a koncerteken, aztán kiderült, hogy van barátnője. Leállítottam. Azóta is nyomul, de a barátnője a felesége, és van közös gyerekük is. Megint sikerült beletenyerelnem.:)

Ha biztos vagy abban, hogy nincs senkije, akkor írj neki, egészen nyugodtan.


Tegnapi 21:16 megcáfolom az állításod. Rengeteg énekes-gitáros ismerősöm van, és a nagy részük puhap*cs, annak ellenére, hogy kemény zenét játszanak.

2010. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!