Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi a valódi célja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a valódi célja?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy sráccal. Jól megvoltunk, cheteltünk, már 1 randi is volt. Nekem kezd már fontos lenni és ezt vele is közöltem. Én állandóan neten vagyok ha jönne, de már egyre kevesebbet ír és eltünik sokszor. Közben megtudtam hogy előttem is így járt egy lány h a csaj totál belezúgott aztán tali után nem sokkal közölte vele h nem akar többet. Mért csinálhatja ezt a srác hogy előadja a hősszerelmest de mire komolyabbra fordulna megváltozik?
2020. ápr. 22. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem ismerem. Te chatelsz vele!
2020. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Labilis kis pöts kötődési problémákkal. És nincs elég töke talán helyett nemet mondani akkor sem, mikor túlhúzza a dolgot.
2020. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy ilyen nagy reményeket fűzöl hozzá egy találkozó után.
2020. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
A találkozó alkalmával rájött, hogy nem olyan vagy, mint aminek gondolt.
2020. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1 randi után nem biztos, hogy már azt kellett volna ecsetelni, mennyire fontos.. valószínűleg ő lazábbat keres, vagy ha még sem, nem akar gyorsan haladni
2020. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

# 2: Pff. Persze ha egy nő csinálja ezt akkor "miért kellett volna járnia veled ha nem érez semmit? Szánalomszexet akarsz?!"


Ha egy férfi akkor meg "labilis kis pöts". Gratulálok.

2020. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy tali után semmilyen következtetést nem lehet levonni azon kívül hogy akarsz-e 2. talit. Ő lehet úgy döntött nem. Ettől még nem köcsög...
2020. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Némi chatelgetés megy egyetlen randi után szerintem elég beteges, ha már most kötődsz hozzá. Nyilván korrektebb lenne, ha elmondaná, hogy élőben mégse jöttél be neki annyira, de úgy tűnik ehhez gyáva.
2020. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem keres és egyre kevesebbet kommunikál, akkor nem érdekled túlságosan, nem lehet ezt máshogy értelmezni. 1-2 találkozás után nem szabad ennyire beleélni magad. Dolgozz ezen vagy mindig koppanni fogsz a padlón feleslegesen.
2020. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Gyűjti a trófeàkat. Te is csak egy strigula vagy a noteszében.
2020. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!