Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves hölgyek! Ez a csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Ez a csajozós szöveg szerintetek elég vért forraló, pajzán és egyedi? 44F

Figyelt kérdés

Odaállna elétek egy férfi, kezet csókolna és ezt mondaná:

- Azt mondják, élj úgy, hogy ha lepereg életed filmje, legyen érdemes végignézni. Mit szólna hölgyem, ha mi most egy romantikus és erotikus jelenetet készítenénk életünk filmjéhez?



2020. ápr. 23. 09:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy felforrna tőle a vérem, csak nem az általad képzelt értelemben...
2020. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehetne inkább más pasival?
2020. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát jah meglátszik a 44 év... :D Én szerintem elröhögném magam és odébb állnék gyorsan.
2020. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Kivagyok ezektől a csajozós szövegektől, az összes amit eddig hallottam tök béna szerintem. Én a tettek híve vagyok nem az ilyen bárgyú maszlagoké, ne haragudj.
2020. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

2020 van és az emberek fejében még él a "csajozós szöveg" fogalma. XD wow. Érted, szöveg, amitől a nőstényállatok szívesen lefekszenek veled. Mint valami mantra vagy pin kód. Jesszusom.

Véletlenül se beszélgess egy nővel úgy mint egy másik emberrel és esetleg, mondom esetleg, kiderül, hogy ő is csak egy kalandot akar mert emberből van.

2020. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Ez mennyire szánalmas. :D

Ez egy bárgyú maszlag 30 IQ alattiaknak.

Kiröhögnélek és szánalmas pillantások közepette elsétálnék.


De magyarázza már meg valaki, hogy az ilyen "44 fifi"-k mitől gondolják úgy, hogy az ő farkukra vár minden nő ezen a világon?

:D

2020. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Te egy nagyon elkeseredett 44-es lehetsz, ha állandóan ilyen szánalmas h*lyeségeket kérdezel...


30N

2020. ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Én most elképzeltem azt, hogy nekem ezt mondja a férjem, de még így is baromi nevetséges.


Pedig a férjem imádom, külsőre is nagyon bejön, de egy ilyen szövegért még őt is kinevetném 😂

2020. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%

Vicces, hogy azt hiszed, hogy lenne lehetőséged akárcsak megérinteni.

Egyébként a barátomhoz fordulnék és hosszasan megcsókolnám, majd visszafordulnék hozzád, és annyit mondanék, hogy "Köszi a tippet, mindig jó egy plusz jelenet."

2020. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%

44F csak egy szimpla troll a kérdéseit látva.

Csak azért "bénázik" itt hogy feldobja a napotokat és ti legalább okosnak érezzétek magatokat egy pár pillanatra. :D

2020. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!