Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ez valóban igaz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez valóban igaz vagy ez csak egy egyedi eset, aki szerint létezik a "hisztinyelv"? Valóban mindig az ellenkezőjére gondoltok olyankor, mint amit mondotok?

Figyelt kérdés

Egy lány bemutatkozásában olvastam ezt:


"A férfiak nem igazán ismerik a "hisztinyelvet". Pedig annyira egyszerű. Mindig pont az ellenkezőjét kell csinálni, mint amit mondunk. Ha azt kérem, ne hívjon, elvárom, hogy hívjon. Ha azt mondom, haza akarok menni, egyébként nem akarok. Ha azt mondom semmi bajom, egyértelmű, hogy nagyon is van baj. De ezt nem mindenki tudja. Így hiába ültem a babzsákfotelemben, a mobilomat szorongatva, nem szólalt meg."


2016. ápr. 24. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes, intelligens nőtől én ilyet még láttam.
2016. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*nem láttam
2016. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Azért ott van abban a szövegben a szarkazmus is. A végén egyértelműen kiderül, hogy az illető hölgy nem híve ennek.

Egyébként szerintem léteznek emberek (nők és férfiak egyaránt, igen sokan), akik képtelenek megfogalmazni a valós igényeiket, érzéseiket, ezért játszmáznak. De ők ennek nincsenek tudatában, tehát kizárt, hogy képesek lennének megfogalmazni, hogy mit miért tesznek és hogy mit várnak el másoktól. Önmagával kapcsolatban semmiképp. Az viszont lehetséges, hogy másokban látja ezeket a tulajdonságokat és ítélkezik felettük, de fogalma sincs róla, hogy mindez azért zavarja, mert önmagára ismer benne.

2016. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nőként soha nem hallottam arról, hogy létezne hisztinyelv. De ezzel a lánnyal biztos így is kell viselkedni, hiszen megadta magához a használati útmutatót.
2016. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy idézet egy könyvből, amely híres arról, hogy nagyon népszerű a 10-14 éves korosztály körében, szerintem ezzel mindent elmondtam.

Van, hogy nem azt mondjuk, amire gondolunk, de nagyon nem ennyire sarkított a dolog.

2016. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezen most jót nevettem. Amúgy értelemmel bíró nőre ez nem vonatkozik.
2016. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát én tudatosan biztos nem használtam ilyet soha, ritka nagy hülyeség.

Őszintén megmondom, szoktam érzékeny lenni, nő vagyok. De az, hogy valaki így játszadozzon az borzasztó gyerekes. Véleményem szerint egy kapcsolat (és nem csak szerelmi kapcsolat!) alapja az őszinteség, a kommunikáció. Ha soha semmit sem beszéltek meg az nem is tud működni.

2016. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem szoktam játszadozni, akkor mondom az ellenkezőjét, annak, amit gondolok, vagy szeretnék, ha úgy érzem az igazi érzéseimmel a másikat terhelném.

Pl. ha felajánlja, hogy hazakísér, én meg mondom, hogy nincs szükség rá, messze van, valóban így is gondolom, hogy kellemetlen lehet neki kitérőt tenni, ennek ellenére nagyon jól esik, ha mégis ragaszkodik hozzá

2016. ápr. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szent Johanna Gimi *-*
2016. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem olvasok olyan könyveket, amiben ilyen kifejezések vannak, mint a "hisztinyelv", elnézést a műveletlenségemért, valahogy Rejtő Jenő meg Stephen King művei jobban felkeltik az érdeklődésemet. :-)
2016. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!