Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha több férfivel is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha több férfivel is ismerkednél és egyikükkel többször is csókolóznál a randin, akkor a többivel abbahagynátok az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Ha te több férfival is ismerkednél és egyikükkel többször is randiztál volna,ahol minden randin van csók,akkor abbahagynátok másokkal az ismerkedést?


Nálatok mi a vízválasztó,ahol már másokkal nem ismerkedtek?

Csók? Szex?


2020. ápr. 23. 12:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Nektek az is fontos hogy megkérdezze a férfi,hogy járunk-e vagy nem kell így rákérdezni?
2020. ápr. 23. 12:13
 2/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
69%

Sosem tartottam több vasat a tűzben, de egyszer volt, hogy online nagyon ismerkedtünk egy sráccal, sose találkoztunk élőben. Aztán a ma már férjemmel is el kezdtünk beszélgetni, akinél azonnal ott volt az a plusz, ami miatt nála jobban vártam, hogy írjon, és ő tökös volt, azonnal eljött hozzám, elég messziről.

A másik srácnak megmagyaráztam a szitut, mert így korrekt, és lezártam a dolgot.

2020. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel csók és csók közt is van / lehet különbség, így nem tudok erre egyértelmű választ adni. De én kettőnél többször nem taliznék olyannal, akivel nincs meg a plusz.
2020. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleve nem ismerkedem két emberrel egyszerre. Ha valakivel párkapcsolati célból ismerkedem, ha valakivel elmegyek randizni az azt jelenti, hogy már régen megfogott. Ha pedig valaki megfog akkor nyilván nem lesz mellette más mert nem érdekel más. Ha érdekel mellette más akkor nem fogott meg eléggé, nem megyek bele az ismerkedésbe. Teljesen felesleges vesztegetni az idődet és olyannal ismerkedni aki semmit nem váltott ki belőled.
2020. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Abbahagynák, addig amíg az aktuális jelöltben nem találnak egy rossz dolgot, utána máris mennének vissza a többihez.


Erről szól a mai párkeresés, a nőknek mindig van talonban pár férfi.

2020. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!