Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ha a 4. vagy 5....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha a 4. vagy 5. randin se csókolna meg benneteket a pasi, akkor abbahagynátok az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Ha a pasi nem csókolna meg benneteket a 4. vagy 5. randin akkor már csak barátként könyvelnétek el a pasit?

Ekkora már szintet kéne lépni szerintetek?



2019. szept. 12. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
nem feltétlen de azért szeretjük ha egy férfi határozott
2019. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
76%
Mi a 20. randin sem csokoloztunk meg. Oleles volt, ennyi. Mindenki mas tempoban halad.
2019. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Erre testvérem ők sem fognak tudni választ adni, mivel az egész a helyzettől függ: van amelyik már az elsőn akarja és van amelyik még az ötödik után sem.
2019. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
91%

Hát, ha nem smárol le, akkor lesmárolom én:D

Amúgy nálam ez minuszpont lenne, mivel szeretem ha egy pasi határozottabb, és így is jelzi hogy bejövök neki.

2019. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Akkor a hatodikon megcsókolom én:D

Amúgy nem kell sietni, főleg ha szűz a srác, és en lennék még az első csókja is.

2019. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
#4: az gondolom meg sem fordult a női fejedben, hogy ha vadidegen két ember, akkor hosszabb idő kell, mire a bizalom felépül, mire megismered a másikat. Ehhez sok randi kell, melyek során dönthet úgy a férfi, hogy mégsem akar barátkozáson kívül semmit a nőtől. De nem, bmeg, nektek olyan a tempótok, hogy első randin bhasztok, másodikon csók, 3. kézfogás stb. Siettek és fordítva ültök a lovon.
2019. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Hát egyik exemnél..3. randin én csókoltam meg. :D

Láttam bejövök neki és nagyon jól éreztünk magunkat együtt és éreztem, hogy nem egy oldalú. Így hát megcsókoltam.. :)

2019. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Elfeledtem oda írni...lány vagyok.
2019. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, ha nem látom rajta h tetszem neki, akkor valószínűleg inkább barátnak könyvelném el. Nem a csók a lényeg.
2019. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy ha ennyi idő alatt nem jutott el a dolog egy csókig akkor valamelyik fél részéről nem frankó a történet. Érdekes ez. Nekem volt egy ilyen esetem.

Együtt jártam egy fiúval mikor 20 körül voltam, de valamiért megszakadt ez a kapcsolat akkor. Aztán évekkel később újra megkeresett és megint talalkozgattunk. Szóval ez a fiú nagyon nagyon tetszett, de a felfogása, a gondolkodása már nagyon nem. Találkoztunk pár alkalommal megint. Magam sem hittem, de hiába tetszett, a belső dolgok miatt nem vonzódtam már hozzá. Mivel nem alakult ki csók helyzet (szerintem az én érzelmeim hiányában) ezért nem lett belőle semmi.

Tehát, igen. Lehet nem úgy néz rád.

De bármi lehet persze, nem látok bele a kapcsolatotokba.

2019. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!