Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha többször keresem a fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többször keresem a fiút, mint ő engem, az rossz jel?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy fiúval, igaz, csak másfél hete. Kétszer randiztunk, jól sikerültek. Azóta beszélgetünk, de nem olyan aktívan. Van, hogy ír, de leginkább én kezdeményezek, viszont ha keresem, szinte egyből (1-2percen belül) válaszol. Nem merek nagyon rákérdezni, hogy ne vegye tolakodásnak. Szerintetek ha zavarná, hogy keresem, akkor nem írna, vagy nem válaszolna egyből, igaz?

Köszi! :)


2019. aug. 24. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem hagyod kibontakozni? Mitől félsz? Hogy nem keresne?


És így, hogy provokálod a kommunikációt, jobb neked? (Nyilván nem, különben nem írtad volna ki a kérdést.)

2019. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit félek attól, hogy hirtelen megszűnik a kommunikáció. ÉS azt is tudom, hogy akkor ennek így kellett történnie. :)

Köszönöm a választ, viszont a konkrét kérdésre is örültem volna, ha válaszolsz. :)

2019. aug. 24. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne rossz jel. Pl. volt egy lány, aki tetszett, de nem tudtam, hogy ő mit akar tőlem, mert mindig keresett, de olyan találkozókra hívott, ahol a barátai is ott voltak, meg koncertre, stb. Én meg inkább kettesben lettem volna vele, a haverja nem akartam lenni, mert ahhoz túlságosan tetszett. Így én kevesebbszer kerestem, mint ő engem.
2019. aug. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megszűnne a kommunikáció, annak oka lenne. Akkor meg tök mindegy, van olyan is, nem lehet passzolni mindenkivel. Hány évesek vagytok? Nem lehet örökké írkálni.
2019. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy az egy jel lenne. 27 és 34évesek vagyunk.
2019. aug. 25. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!