Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy srácot, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot, aki nagyon tetszik, és randizunk jelenleg. De egy dolog borzasztóan zavar. Leírom, miről van szó. Mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés

Írjátok meg, hogy én vagyok hisztis, vagy mást is zavarna.

Az a lényeg tehát, hogy van egy dagadt tengerimalaca, aminek a ketrece ott büdösödik egy asztalon, és minden nap többször gügyög neki. Zöldségeket ad neki kézből, meg majdnem minden nap kitesz kerítést, és kiengedi futni. Összeségében elvesz időt minden napból az a dög. Ilyen barna-fehér gigantikus hörcsög.

És hogy mi ez a nagy ellenszev a részemről? Nem csak amiatt van, hogy alapvetően nem vagyok rágcsáló-rajongó. Hanem az exe miatt, mert hogy az exe imádta a tengerimalacokat, miatta lett véve. Aztán szétmentek, és a csaj nem vitte magával, mert nem tudna róla úgy gondoskodni, mint a srác. Aki pedig anno megkedvelte a malacot, tehát nem is bánta, hogy marad nála.


2020. ápr. 23. 14:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
86%
Most ezzel nem szeretnélek megsérteni ezért próbálok úgy fogalmazni hogy véletlen se vedd annak. Szerintem ezzel semmi baj sincs. Ha megszerette a tengerimalacot és foglalkozik vele ne zavarjon :)
2020. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 tiril ***** válasza:
100%
Figyeld, ha már most zavar, akkor később se lesz jobb. Ha nem tudsz ezzel megbékélni vagy nem tudtok kompromisszumot kötni ez ügyben, akkor szerintem ennyi volt.
2020. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Hat sajnos nehéz úgy ítélkezni, ha mi nem vagyunk ott.


Valahol meg is értelek, meg nem is.


Abban az esetben tényleg megertelek, ha a talikon indokolatlanul nagy hangsúly van a tengerimalacok apolasan, akkor engem is zavarna, az az érzésem lenne, hogy "hékás, itt vagyok én is, a barátnőd!!".


Viszont ha csak egy egészséges mennyiségű időt szán a malacokra, azon nem akadnek ki, mert ezek állatok, foglalkozni kell velük. És ha szereti őket, akkor különösen fog velük törődni, én is beszélek néha a teknoseimmel, bár óránként csak pár mondatot. :D Nyilván ha a barátom itt van, nem a teknősökhöz beszélek, hanem vele foglalkozom.

2020. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Annyira gyerekesen írsz róla, te tényleg ilyen óvodás színvonalat képviselsz, vagy csak játszod magad? Teljesen normális, hogy szereti az ember a háziállatát.
2020. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen te vagy a hisztis
2020. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem téged nem maga a tengerimalac jelenléte zavar hanem az hogy az exé és foglalkozik vele. Ez itt a gond. Pedig csóri állat nem tehet róla. Bar ez csak az én meglátásom.


32N

2020. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, már a múltkor volt ilyen malacos kérdés. Akkor össze voltak költözve és úgy lett hazahozva. Hasonló a stílus is. Nem uncsi?
2020. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Ne hisztizz! Vegyél egyet neki Te is! :-)
2020. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

1). Eltávolítja a malacot (és Te elégedett leszel).

2). Nem ad túl rajta (Téged irritál, ezért tovább állsz).

2020. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Ugye azt érzékeled? - hogy te most konkrétan egy malacra vagy féltékeny ! Hiszen elrabolja tőled az időt, neki kedveskedik párod ,no és még az exéhez is köti!

Igen, te vagy a hisztis !

2020. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!