Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy srácot, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot, aki nagyon tetszik, és randizunk jelenleg. De egy dolog borzasztóan zavar. Leírom, miről van szó. Mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés

Írjátok meg, hogy én vagyok hisztis, vagy mást is zavarna.

Az a lényeg tehát, hogy van egy dagadt tengerimalaca, aminek a ketrece ott büdösödik egy asztalon, és minden nap többször gügyög neki. Zöldségeket ad neki kézből, meg majdnem minden nap kitesz kerítést, és kiengedi futni. Összeségében elvesz időt minden napból az a dög. Ilyen barna-fehér gigantikus hörcsög.

És hogy mi ez a nagy ellenszev a részemről? Nem csak amiatt van, hogy alapvetően nem vagyok rágcsáló-rajongó. Hanem az exe miatt, mert hogy az exe imádta a tengerimalacokat, miatta lett véve. Aztán szétmentek, és a csaj nem vitte magával, mert nem tudna róla úgy gondoskodni, mint a srác. Aki pedig anno megkedvelte a malacot, tehát nem is bánta, hogy marad nála.


2020. ápr. 23. 14:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Akár én is lehetnek a fiú akiről írsz, nekem is van 2 és az exemtol maradt rám mert nem akartam h szenvedjenek nála. Ezek malacok foglalkozni kell velük de minden haziallattal legalabb egy nap ennyit. Ez a te részedről hiszti. Enyém is barna fehér pipinek hívják és egy szemetlada de megzabalom.
2020. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Én vagyok az aki az első választ is adta :)

Egyébként én is az exemnél hagytam csak nekem nyuszim volt. Én nem tudtam volna róla úgy gondoskodni ráadásul ahova én költöztem nem is jöhetett volna velem. Nagyon szerettem a kis szarost de muszáj volt otthagynom. Mivel volt párom is nagyon szerette tudtam hogy jó kezekben lesz nála. Nem hallottam még olxan lányról aki ebből ügyet csinált volna :D

2020. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
GARY HOLT irni akartam választ de nem engedte a gyk. Tán letiltottak?😂😂 kihúztad a gyufát kisfiam?😂😂
2020. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A fickókkal olyan sok gond van: csúnya, buta, kicsi, unalmas, nem jó szagú, stb. Te megismerkedtél végre eggyel, aki nagyon tetszik és randiztok. És akkor egy malac... ne már!
2020. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!