Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy mondjam meg neki, hogy ne haragudjon meg?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel, akivel nagyon szeretnék találkozni, de sajnos a járvány helyzet miatt most nem tartom alkalmasnak.

Már 2 időpontot felajánlott, nem mondtam nemet, csak azt, hogy majd lefixáljuk.

Elvileg szombat délután szeretne meglátogatni, de mivel amúgy sem mehetünk sehova, sőt hétvégén szigorúbbak a korlátozások is nem szeretném, hogy ideutazzon.

Nagyon aranyos és kedves, valamint nagyon szeretne találkozni én viszont szeretném tolni ezt a találkát addig, amíg nem rendeződik ez a helyzet, ezt finoman próbáltam vele is megbeszélni, de azt mondta neki bárhol jó lenne akár sétálni is egyet.

Hogy mondjam meg neki ezt úgy, hogy ne bátsam meg és legyen kedve találkozni velem a későbbiekben?



2020. ápr. 23. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Üvegfal mellett találkozhattok
2020. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy úgy, ahogy nekünk.
2020. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mondd azt, hogy majd a korlátozások feloldása után találkozzatok.
2020. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

Ezen most mi az, amin meg lehetne haragudni? :D

Ennyi "bocshogyéleknyámnyialembert"...

2020. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és az üzenetet is☺️
2020. ápr. 23. 16:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értem miért ekkora kihívás őszintén kommunikálni.


Kedves Béla, nagyon szeretnék veled találkozni de a járvány helyzet idején a biztonsag kedvéért nem tartom alkalmasnak. Ha rendeződik a helyzet, örömmel.

2020. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nagyon akar találkozni. Ki nem akarna? Neten, főleg chateléssel nem lehet a másikat megismerni. Kezdjetek el videótelefonálni, ha még nem teszitek.

Egyszerűen mond meg neki, hogy tartasz a járványtól és amíg nem javulnak a kilátások nem találkozol senkivel. Két fontos dolog van: 1: ne érezze azt, hogy csak vele nem akarsz találkozni, 2: ne gondolja azt, hogy túlzottan félsz a vírustól. Egészséges óvatosságot sugározz, a pozitív kép.

2020. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanígy ahogy nekünk.

Bár korrektebb lett volna egyből megmondani neki, hogy a járvány alatt nem akarsz vele találkozni.

2020. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajànld fel a videochatet
2020. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!