Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar még tényleg velem lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar még tényleg velem lenni? Kíván még engem?

Figyelt kérdés
Szeretoi kapcsolatban vagyunk. De már 1 éve, hogy utoljára együtt voltunk. Valami mindíg közbe jött. Több, mint 100 km van köztünk. De ez korábban nem volt gond. Azóta tudom össze jöttek neki a dolgok. De ha megis beszéltünk 1 randit általában Ő mondta le. És ha rá kérdeztem, hogy komolyan akar - e még velem, azt mondta nem tehet tehet róla, hogy Mindíg közbe jön valami. Sokszor beszéltem már vele erről, de mindíg azt mondja, semmi változott, csak lettek számára fontosabb dolgok is.

2020. ápr. 24. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Mint írtad lettek számára fontosabb dolgok is, na te ebbe nem tartozol bele. Te már csak voltál vele szeretői kapcsolatban. A helyedben hagynám inkább ezt az embert.
2020. ápr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

ha egy évig nem volt képes időt szánni rád, akkor nem akar semmit, csak hárít folyamatosan

talomban tart, hátha még lesz rosszabb szakasz az életében

teljesen felesleges utána rohangálni

2020. ápr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Szia, sajnos ez veszett ügy. Egy szeretői viszonyt is ápolni kell, az ki van zárva, hogy valakinek ugyanolyan fontos legyél, mint régen, ha 1 éve nem szakít időt arra, hogy találkozzatok... talonban tart, hogyha majd kedve/ideje lesz, akkor "elővegyen", de 1 év túl hosszú idő. Engedd el, és kezdj új életet nélküle!
2020. ápr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kósza dugás lehet még, kb 10 év múlva. Ilyen helyzetben nem tartozik elszámolással, nem nagyon vagytok már szeretői státuszban sem.
2020. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!