Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 62 eves,43 evi hazassag es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borsi Iren kérdése:

62 eves,43 evi hazassag es ket gyerek utan, nem kivanom a szeszet sem a ferjemmel se massal . Mit csinaljak hogy ne veszitsem el a ferjemet, aki kivan engem?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 4. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
...? Ez a trollkodás vicces volt? Nem.
2020. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Miért lenne trollkodás?


Szerintem vegyél erőt magadon és kérd meg a férjed, hogy teremtsenek hangulatot, ne csak durr bele.

2020. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Anyu is pont így van ezzel most már 1 éve. Én sem tudtam értelmes dologra lelni. Készülj fel, sok lesz majd a veszekedés és még nekem is nagyon fáj, hogy így állnak. Talán először azt mondtam, hogy próbálja meg imitálni, de azt mondta már undorodik a gondolattól is. Ez zsákutca, aput nem nem lehet meggyőzni, hogy felejtse el a szexet. Megoldás volt még a prosti, de általában 65 felett nem vállalnak vagy sok pénzbe kerül és apu nem akar akárkivel, csak vele. Itt tartok. Azért kíváncsi leszek mit lehet kitalálni. A koronavírus is rosszkor jött.
2020. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Újítások bevezetésével.
2020. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Szeszet? Alkoholt...?
2020. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok, lesztek ti is idosebbek. Nem ertem miert gondoljak itt sokan, hogy a szex korfuggo. Valaki ferfi mar 40-es eveiben is akadozik, mas meg 65 evesen is heti ketszer. A nok sem egyformak. Az itteni kerdes forditottjara is van pelda boven. Amikor anyucinak meg nagyon is kellene, csak apuka nem akar vagy nem tud.
2020. ápr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
67%
Én még 70 felett is szexelnék , de most ez a rohadt virus nagyon kibabrált Velem , - pedig biszex vagyok és nem válogatok !
2020. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos kor után már az ember csak nagyon ritkán kívánja jó magam rengeteget dolgozok sok esetben több ember munkáját is el kell végeznem

Egy jó alvásra lustálkodásra sok esetben nagyobb igényem van mint a szexre

De ha az ember szereti a másikat felvállal érte mindent.

2022. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!