Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Ti Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti Tinderen 100-ból hány férfit húztok jobbra?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, mert ugye a pasik többsége azt csinálja, hogy mindenkit jobbra és akkor az egyikből csak lesz valami.

Én Tinderen nagyon ritkán vagyok fent, de ha igen, akkor 100-ból maximum 5-öt. 80 a külseje miatt esik ki, 15 meg valami idióta/béna/agresszív/unszimpatikus bemutatkozó szöveg miatt. De ettől függetlenül simán volt már komoly kapcsolatom tinderről. Ti hányat húztok jobbra csak úgy megközelítőleg 100-ból?


2020. ápr. 25. 08:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kb 15-20
2020. ápr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom korcsoporttól és lakóhelytől függően valamilyen szinten változó a felhozatal, de én úgy tapasztaltam, hogy 100-ból kb:

-10 külföldi, aki más kontinensen, több tízezer kilométerre él (amúgy többségben kamu profilok külföldi hírességek képeivel...), nyilván balra húzom, nem is értem, miért ajánlgatja nekem a tinder

-20 külföldi, aki csak átutazóban van Magyarországon, őket is balra húzom

-5 aki ránézésre egyértelműen 40 pluszos, de 23-nak adja ki magát, rájuk sem vagyok kíváncsi

-5 aki szintén huszonx évesnek adja ki magát, de a szövegében szerepel, hogy "am 16 vok lol", kissrácok sem érdekelnek

-10 aki sem képet, sem leírást, sem lakóhelyet nem tett fel magáról, csak a nevét és a korát, ők is mennek balra

-10 aki a csajával pózol, harmadiknak vagy x-ediknek keres partnert, sugardaddy kapcsolatra vagy mindenféle "titkos, diszkrét, kötetlen kapcsolatra" keres nőket, vagy a gyerekével pózoló elvált apuka, ők sem érdekelnek

-35 ultragazdag (vagy ultragazdag szülőkkel rendelkező) menőcsávó, orvosok, ügyvédek, vállalkozók drága kocsikkal, milliós aranyórákkal, világvárosokban készült, fényképészi minőségű fotókkal, modell kinézettel, ők sem érdekelnek

-3-5 totál átlagos, hétköznapi helyzetekben készült fotókkal rendelkező, földi halandó kinézetű, minimális egyéniséggel rendelkező srác viszonylag értelmes leírással, hétköznapi élettel. Őket szoktam jobbra húzni, közülük max 1-2, akivel két mondatnál hosszabb beszélgetés is összejött.

2020. ápr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon változó. Úgy 10-20 között változik. Normális kép és leírás alapján választok.

Amúgy utolsó válaszolótól kérdezném,hogy a "menősrácok"miért is esnek ki? :)

(Az utolsó előtti kategóriára értem.)

2020. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Rövidke tinderes pályafutásom alatt kb 100-ból 99 pasit balra húztam majd konstatáltam, hogy ennyi minuszos pasit egy rakáson sem láttam még soha és letöröltem magam...
2020. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
#4: akkor a te fejedben van a cink, mert kizárt, hogy 99% csúnya, mentálisan gyökér legyen a képek alapján. Lehet, hogy mondjik neked Chris Hemsworthnél, vagy Ryan Goslingnál kezdődik az átlagos kinézet. 😃
2020. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

#3 Gondolom azért, mert a válaszoló nem érzi annyira top csajnak magát, de majd elmondja.

Amúgy ez egy "megfigyelő" komment, kíváncsi vagyok a válaszokra :)

32F

2020. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, hogy csak most válaszolok, de időbe tellett:


[link]

2020. ápr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

"Amúgy utolsó válaszolótól kérdezném,hogy a "menősrácok"miért is esnek ki? :)"


Mert én sem valami instaceleb csinipitsa vagyok, hanem átlagos, hétköznapi nő. Nem tudok és nem is szeretnék senkivel 2000 forintos kávékat iszogatni és Balira utazgatni kéthetente, bőven elég lenne, ha hétvégente főznénk otthon egy pörköltet és sorozatot néznénk.

2020. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Kb. 5-10
2020. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mert én sem valami instaceleb csinipitsa vagyok, hanem átlagos, hétköznapi nő. Nem tudok és nem is szeretnék senkivel 2000 forintos kávékat iszogatni és Balira utazgatni kéthetente, bőven elég lenne, ha hétvégente főznénk otthon egy pörköltet és sorozatot néznénk."


Ez teljesen logikus.


Mégis folyton azzal gyanusítanak a nők, hogy biztos csak insta celebeknél próbálkozom, pedig férfiként ugyanúgy tudom, hogy nem illek össze egy olyan nővel, akivel a boltba nem tudunk úgy lemenni, hogy nem lőjjük tökéletesen össze a frizuránkat :)

2020. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!