Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Tinderen milyen sablonüzenet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen milyen sablonüzenetek vannak és hogyan, miről zajlik egy tipikus beszélgetés?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Az már régen rossz, ha sablont használsz... Mindenkinek egyedi szöveg kell, különben nem írnak vissza.


A beszélgetés pedig bármiről szólhat. Általában vannak "kötelező körök", ki merre lakik, mit dolgozik/tanul, mit szeret csinálni (ha ezek nem derülnek ki az adatlapból), de utána bármerre sodródhat a beszélgetés, csakúgy mint a való életben. Erre nem lehet sablont használni.

2020. ápr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Már nem tinderezem, mert van kapcsolatom (nem tinderről), viszont ezekre a sablonokra általában válaszolni se válaszoltam, volt hogy megnyitni se volt kedvem:


- "Szia!"(és ennyiben ki is merült)

- "Szia! Hogy vagy?" (köszi, jól?)

- "Szia! Káprázatos vagy/gyönyörű vagy/csodás szemeid vannak/te aztán igazán különleges vagy a többi nőhöz képest!" (ahaa... Biztos én vagyok a huszadik, akinek ugyanezt elküldi. A kevesebb néha több.)

- "Szia! Én nem szeretek chatelni, ezért mit szólnál ha holnap találkoznánk?" (nanana, nyugi, mindent a maga idejében..)

- "Szia! Tudsz nokedlit szaggatni?" (mivel nem tudok /nem próbáltam még/, alapvetően is esélytelen lennék nála úgyhogy off)

- "Szia! Gyönyörű feneked van, a hasad is szép. A melled is. Azok egyébként igaziak?" (áhh, örülnél neki, ha jó kemény szilikon lenne,ugye? De nem az! Meg egyébként sokat elárul a másikról, ha a test dicséretével kezdi a hízelgést - - > szex).


Amikre válaszolni szoktam:

- értelmes, komolyan érdeklődő kérdések, kezdeményezések

- személyes (nem tömeggyártmány) bókok/dicséretek és egyéb üzenetek

- hosszabb, nem pár szavas mondatok



Akivel esetleg randiig el is jutok:

- akivel kiderül, sok közös van bennünk

- akivel órákig tudunk beszélgetni, és közben fel sem tűnik, hogy annyi idő eltelt..


Ne a sablonra törekedj, hanen inkább a személyreszabott nyitásra, és utána a figyelem fenntartására, a gördülékeny és élvezetes kommunikációra.


Sablonnal a sablont tudod csak megnyerni.

2020. ápr. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Számomra elképesztō, hogy valaki arra törekszik, hogy sablonos legyen xDxD


Legalábbis nem értem, hogy mi a célod a kérdéssel.


Figyi, ha nem vagy sablonos, akkor ezen ne változtass, teljesen rendben van:D

2020. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha jól nézel ki, akkor elég a sablon is, arra gondoltam. Meg ha ott a tipikus totál üres adatlapja, akkor az is sablon, ha kérded hogy hol laksz, mivel foglalkozol, mi a hobbid, nem? És ezek után miről beszélgettek?
2020. ápr. 22. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!