Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki komoly kapcsolatot szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki komoly kapcsolatot szeretne, érdemes Tinderen vagy Badoo-n próbálkozni?

Figyelt kérdés
Vannak ott normális lányok, vagy inkább máshol érdemes próbálkozni?

2020. ápr. 21. 16:48
 1/7 A kérdező kommentje:
24F
2020. ápr. 21. 16:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, de ne add fel 2 nap után. Lehet több hónapig is keresgélni kell, mire beleakadsz egy olyan lányba, aki normális és akivel jól meg is értitek egymást.


Aztán utána a randikon még mindig dönthettek, hogy jobbra vagy balra.

2020. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

A rövid válasz a nem.


Magam ellen beszélek, mert én is ott találkoztam a párommal, de azelőtt a találkozás előtt éveket bsztam el tinderen pár hetes kihagyásokkal. És hihetetlenül sok retard állat idiótával váltottam üzenetet, ami helyett csinálhattam volna értelmes dolgokat is.


Ráadásul srácként lehet, hogy ez még nehezebb is, mint lányként.



Ha van időd és türelmed és nem veszed túl komolyan az appot, hanem budi közben meg a buszon nyomkodod szórakozásból, akkor elmegy. Egyébként meg nem.

2020. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Hat aki komolyan gondolja az menjen egy fizetős oldalra! Az a tuti mert ott 1. Nincsenek trollok 2. Komolyabb szándékúak vannak
2020. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp érdemes megpróbálni, főleg most, biztosan többen lógnak rajta. Viszont saját tapasztalat alapján olyanoknál érdemesebb próbálkozni, akik nemrég regisztráltak. Velük nagyobb az esély arra, hogy nem lépnek le akár egy jól sikerült beszélgetés után is, mert ott van a többi.
2020. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán jó. Èn szeretem a badoot. A tinder nem tetszett, de a Badoo hasznos volt. Sok èrdekes embert ismertem meg, persze sok retardáltat is, de tudni kell szelektálni. Eddig egyetlen emberrel találkoztam onnan szemèlyesen is, kb egy hónap "ismeretsèg" után. De úgy nèz ki, minden jól alakul.

Nem kapcsolatot kerestem, amikor regisztráltam, hanem csak az önbizalmam akartam újjá èpíteni egy csúnya válás után. De jó móka. :)

N26

2020. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, bar nekem kb 1,5 ev alatt nem sikerult :D bar igaz csak le-fel regisztraltam az ures jaratokban.

2 rokonom is onnan ismerte meg a parjat evekkel ezelott, mara mindketto ott tart h a kezdeti tavkapcsolat ellenere is ossze vannak mar koltozve.

Legjobb baratnom 2 eve van egyutt a parjaval, gyakorlatilag ok is egyutt elnek.

Masik l baratnomnek fel eve van onnan kb parja, a harmadiknak meg friss, de igeretes. Ez mind tinder.

Ugy tunik most nekem is alakul egy, vele meg tinderen matcheltem regen, de badoon talaltunk vegul egymasra.

Szoval nem kell feladni :D szerintem a tinder jobb, oke, h tobb a komolytalan, szexet keredo ember, de nalunk (videk) a ferfi felhozatal badoon dobbenetes, szinte olyan feelinged van, mintha a Monika show szereploi kozul valogatnal.

2020. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!