Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Többgyerekes elvált nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többgyerekes elvált nők, regisztráltatok már társkeresőre? Milyen a felhozatal, milyen pasikkal randiztatok?

Figyelt kérdés

mesélnétek kicsit a tapasztalataikról?

pl. hogy ti írtatok férfiakra vagy ők rátok, volt-e aki nem válaszolt, vagy másmilyen volt élőben, mennyi idő múlva akartak szexet, mennyire voltak intelligensek a férfiak stb....



2020. ápr. 26. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem írtam senkinek. Amint regisztráltam, üzenetáradat zódult rám, pedig még képet sem raktam ki. Volt több szimpatikus férfi, persze voltak furák is, de olyanok mindenhol vannak. Egy párral találkoztam (vírus előtt), most úgy érzem, megtaláltam, akit kerestem. Úgy láttam, a velem egykorú, szintén elvált gyerekes férfiak nagy része komoly kapcsolatot keres, ahogy én is.
2020. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Leirod privátban, melyik az a tarskereso? Mert én ahol vagyok, ott vagy nagyon fiatalok vagy házasok találnak meg. Én amúgy nem írok senkire, nekem szoktak írni. Általában csak szexkapcsolatot keresnek, nem komolyat.
2020. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 1-es nekem is mondd meg, hogy melyik az az oldal, légy szíves. Ucyanis engem is csakca szaexkapcsolatra vágyók találnak meg a társkereső oldalon, ahol fent vagyok, valamint a 60 év felettiek!!!! 38 évesen nem közülük szeretnék társat.


Én nem írtam rá senkire, nekem írtak és addig amíg előfizető voltam, tudtam válSzolni os mindenkinek. A járvány helyzet előtt volt pár randim, de inkább hagyjuk a tapasztalataimat.

2020. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy rossz tapasztalataitok voltak, kitartás! Randivonal a társkereső egyébként.
2020. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez itt a reklám helye. Ott a válaszírás is fizetős.
2020. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!