Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Regisztráltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Regisztráltatok már valaha társkeresőre? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
Csomó gyönyörű lányt látok, akik fent vannak különböző társkeresőkön és csodálkozok, hogy ilyen szép lányok nem találnak párt maguknak a hétköznapokból? Vagy csak hiúságból vannak fent? Statisztika, hogy mennyien irnak rájuk?
2011. ápr. 7. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:

kis naív...

Ők pénzt kapnak ezért az oldaltól. Hogy reklámozzák, és hogy minél több férfi nézze, ill regeljen, meg fizessen.

Ugyanakkor vannak akik szórakozásből csinálják, és csak hülyítik a pasikat...

2011. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én pl tényleg társat keresek az ilyen oldalakon! Most is majd regelem magam így a szakításom után valamelyiken. Hátha...
2011. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

- hat neha a jobb monitor moge bujni

- ma megprobaltam kurzus kozti szunetben beszelni egy lannyal kivel reg nem beszeltem ,.... ketszer szolitotttam meg egyszer csak ugy oda dobott egy szot es elforditotta a fejet

utanna meg masik szunetben csak elforditotta a fejet... ha normalis az ilyen ... akkor hogy is legyen valakinak jo az onbizlama ilyen utan ....

en bennem mar rajottem nem attol felek , hogy elutasit egy csaj az meg tulelem .... hanem sok ember eloti valo megszegyenules miatt , hogy beszelnek valakivel es csak ugy odebb all....

2011. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en is tarsat kersek ott de csalodtam ezekben az oldalokban a komolytalansaguk miatt..idoveszteseg csak
2011. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én nem vagyok regisztrálva ilyen oldalra, de szerintem lehet jó dolog. nem a külsőtől függ például, hogy mennyire szeretsz szórakozni járni, kimozdulni, mennyire tudsz utcán ismerkedni. valakinek ez könnyebben megy monitor mögül:) azoknak tökéletes lehet az ilyen társkereső, ráadásul egy csomó férfival tudsz randizni, és hát a nagy számok törvénye... egyszer csak belefutsz valami értékesbe:)
2011. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, én regisztráltam már. Meglepő módon társat kerestem -.-' Nem nézek ki rosszul, de azzal nem sokra megy az ember úgy önmagában...
2011. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Társkeresőn mi más számitana, mint ahogy kinézel? Nem érezni a kisugárzásod, nem tud rólad az ember semmi többet, mint ami le van pár sorban irva. Csak a fotó alapján irnak rá az emberre. Vagy nem irnak neki vissza.
2011. ápr. 7. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:

azok, akikről írsz, azok csalik.

egyébként én is regisztráltam már, mert vidéki (nem budapesti) leszbikusként nincs sok tematikus, ilyen rétegnek szóló szórakozási lehetőség, és éppen ezért kevésbé, illetve alig láthatóak hasonszőrűek. ezért jobb híján, társkeresőn jelentek meg környékbeliek, így keresgettem barátokat, stb.

2011. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok csaj direkt azért nem rak ki magáról fotót mert elege van abból, hogy a teste miatt akarják összeszedni. Ha egy csinos nő megjelenik egy szórakozóhelyen,

az emberek nagy része csak szexet szeretne tőle. Illetve csak a legbunkóbb tuskók mernek vele szóbaállni, az átlag meg úgy gondolja, hogy nem az ő súlycsoportjuk. Egy ilyen oldalon van rá esélye, hogy talál valakit aki a személyisége alapján beleszeret.

2011. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!