Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az olyan ember minek megy fel társkeresőre, aki a saját fóbiái, berögződései vagy pusztán megszokásból annyira óvatos hogy 3-4 fb beszélgetés után is a kezdeti szinten van a bizalom? Esetleg 1-2 találkozó után is? 28/F

Figyelt kérdés
ha ennyi lelkisérült még nem tud megbízni senkiben akkor egyelten hogy akar magának párt találni? től független a kérdés :)

#jsndndbsbs
2016. okt. 13. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem látja magát reálisan. Gondolj bele: te sem tudsz más fejével gondolkodni. Ő így működik, és azt gondolja, hogy ez a "normális", hiszen nem ismer mást (belülről). De még ha nem is gondolja normálisnak, akkor sem tudna másképp működni, kapcsolatra viszont vágyik, ezért szeretné, ha elfogadnák a működését és így is találna párt.

(Én is ismerek ilyen embert, sőt, még "rosszabbat" is. Nem méri magát másokhoz... nem érzékeli, hogy ezzel bármi gond lenne.)

2016. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első. Értem amit mondasz és igazad van . de azt veszem észre jutott lévő emberek 80-90%a ilyen. Félre ne értsd nem azt mondom hogy egyből kiterjednek magánszféráját,azért lépcsőzetesen lehetne haladni szerintem fölfelé. Na sokuknál sem megy. :)
2016. okt. 13. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedtem társkeresőn, de nekem más arányokról van tapasztalatom, inkább 10-20% ilyen. Lehet, hogy te vonzod be valamiért az ilyen embereket...
2016. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mondták már hogy vonzom a hülyéket :D persze nem mindenki az :) bennem is van hiba mielőbb el kell szidni hogy én tökéletesnek gondolom magam :)
2016. okt. 13. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel úgyse tudsz mit kezdeni, hanyagolni kell őket, mert a végén te fizetsz rá az egészre. A társkeresőkkel kapcsolatban nincsenek tapasztalataim, de pl. itt is beszélgettem nem egy ilyen csajjal, aki nyafogott, hogy neki milyen rossz, meg magányos, meg nem kell senkinek, aztán hónapok után is ugyanúgy a nagy semminél tartottunk. Akadt olyan, aki hosszabb beszélgetés után sem mert képet küldeni magáról, vagy hiába küldtem el valakinek a fb-linkemet, hogy megbízzon bennem, nem ment neki. Rohadtul fárasztó futni a felesleges köröket, és még őket kellene sajnálnom, mert milyen rossz nekik, brühühü. Aki annyira élhetetlen, hogy hosszú idő után is képtelen megbízni valakiben, és nem küld képet, vagy nem hajlandó találkozni, azt el kell zavarni a francba. Nekem is voltak/vannak problémáim, én is nehezen tudok megbízni az emberekben, de ha akarok valamit, akkor muszáj nyitnom feléjük, oda kell mennem a nőkhöz vagy írnom kell nekik, vállalnom kell a kockázatot.
2016. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálad a pont :)
2016. okt. 13. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként egy ideig megpróbáltam megérteni a "logikájukat", tűrtem nekik, de rájöttem, hogy nem érdemes. El akartam őket fogadni, segíteni nekik, bátorítani őket, de mind ugyanúgy viselkedtek, és úgy jött ki a lépés, hogy a végén még én érezhettem magam szarul, és törhettem a fejem, hogy hol rontottam el, miért nem vagyok még nekik sem elég jó. Én nem tudok több/jobb lenni annál, mint aki vagyok, és ha megfeszülök, akkor sem tudom megváltoztatni őket, ha ők erre nem hajlandóak. Aki ilyen negatívan áll hozzá az ismerkedéshez, és a normális közeledésre is képtelen normálisan reagálni, azt ott kell hagyni. Én sokáig küszködtem néhány ilyen csajjal, de nincs értelme, csak leszívják az energiádat, és sajnáltatják magukat. Ha egy irántuk toleráns ember felé sem tudnak nyitni, akkor végképp nem tudom, kitől és hogyan remélnek párkapcsolatot.
2016. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kitől, hogyan? A képzeletbeli világuktól. :) Én nem is bánom, ha nincs senkim, mert kalandot találok. Nem kell senkinek beszámolnom( mostanra am sem tenném), meg a pénzt sincs , aki vigye. :)
2016. okt. 13. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!