Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, akik mar voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, akik mar voltatok “baratsag extrakkal” kapcsolatban, hogy alakult ki ez a kapcsolat a reszetekrol?

Figyelt kérdés
A korulmenyekre gondolok, hogy miert mentetek bele 1-1 ilyen kapcsolatba? Pl: nem voltatok meg tul az exeteken, de hianyzott mar a szex, vagy a srac nem akart kapcsolatot, de igy is belementetek, stb...

2020. máj. 4. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
A szex jó volt, de semmi több. Mivel akkor már elváltam, egy ideig ez a kapcsolat is megtette. Kb 2 évig voltunk együtt, ő sem akart többet, én sem, és ritkán is találkoztunk.
2020. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Az exemmel szakítás után így voltunk egy darabig, mert kényelmes volt. Nem kellett új embereket keresgélni ha épp szexelni támadt kedvünk, pontosan tudtuk mi kell a másiknak, de azt is tudtuk, hogy a kapcsolat nem működik már, úgyhogy nem képzeltünk bele többet. Nyilván amint láttam valakit, aki kicsit is bejött és esélyes volt, leálltam a szexkapcsolattal. Igazából nem nevezném még csak szexkapcsolatnak se.
2020. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
én azért mentem bele,mert beleszerettem.. de tudtam, hogy neki nincsenek érzései felém, ettől függetlenül nagyon összeillettünk minden téren
2020. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
2 éve voltunk barátok, munkahelyeink miatt kapcsolatba kerültünk, szimpatizáltunk, de nekem volt párom. 4 év után később szetkentem az akkori párommal, ekkor voltunk mi 3 éve barátok. Sok közös téma, érdeklődés, azonos humor, sok program amin együtt vettünk részt munkából, sok buli amin barátlént. Aztán egyszercsak megkerdezte atmegyek-e hozzá iszogatni. Mindketten egyedül éltünk. Átmentem.. Megtortent, borzasztó jó volt. Volt, hogy egyszer ő, egyszer én akartam többet, de valahogy mégsem próbálkoztunk ezzel, jól éreztük magunkat. Mindig együtt is aludtunk. Telefonálunk, cseréltünk rengeteget, aztán mikor időnk engedte találkoztunk. Aztán találkoztam a párommal, akkor őt otthagytam. Azóta se találkoztam, beszéltem vele. Már van gyermekem azóta, ez 2 éve történt.
2020. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszaitokat! Masoket is varom meg szivesen!
2020. máj. 4. 20:49
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Mert Ő is én is elvoltunk hanyagolva. Bár Ő nem szereti,unja a feleségét
2020. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Volt egy olyan szakasz az életemben, amikor nem akartam komoly kapcsolatot, mert előtte túl sokszor ejtettek pofára.

Akkoriban több ilyen srác is volt, időnként találkoztunk, náluk aludtam, ennyi. Volt, akit én "szedtem fel", (egy épületben dolgoztunk, és egyik nap a kezébe nyomtam a számom), volt, aki engem szedett fel. Én mondtam meg nekik, hogy nem akarok komolyat, elfogadták. Aki kezdett többet érezni, azt utána nem kerestem.


A dolog addig tartott, míg bele nem futottam valakibe, akibe minden tudatosságom ellenére én szerettem bele... de a karma visszaütött. Egy másik városba kellett költöznöm, hogy túl tudjak lépni rajta. Utána pedig egy ideig egyáltalán nem vágytam pasira.

Azóta nem volt hasonló kapcsolatom, lett normális párom, gyerekeim, családom.

2020. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

Tényleg barátként kezdtünk, épp szakítás az exemmel, vágytam a törődésre.

Aztán tönkre ment, ő sajnos szerelmes lett belém én meg az exem szerettem.

2020. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Mert nem gondoltam volna , hogy komolyabb érzelmeket is tudnék iránta táplálni aztán egyre erősebb lett a vonzalom és megtörtént . Utána pedig egyre többször és mint a minden napokban tényleg barátként együtt tudtunk működni úgy az ágyban is teljes volt az összhang. Csak sajnos bele is szerettem , azt nem kellett volna , de hát az ész és a szív messze állt. Utána semmi nem lett jó és a baráti kapcsolat is megromlott . 2 évig működött ez a dolog úgy .
2020. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt már nem tudom,de nagyon megbántam, az biztos. Soha többet!
2020. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!