Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csajnak írtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajnak írtam, hogy találkozzunk, eddig még nem ismerjük egymást. Tudni fogja, hogy randi lesz, vagy mondjam neki, hogy az időpontot, hogy akkor mikor randizunk?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint az a kérdés, hogy ki kell-e mondani, egyértelműnek kell-e lennie, hogy randira hívod?
2010. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy randi, feltéve, hogy nem vagytok 14-15 évesek hanem felnőttek vagytok akkor ez magától érthető.A fiatal lányok hajlamosak összetéveszteni a barátkozással a kis naivak....:-))
2010. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Funktasztikus ***** válasza:
bocsi én kicsi magyar ember nem érteni kérdésed
2010. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó inkább fogyatékos, mint magyar.
2010. júl. 29. 10:53
 5/5 A kérdező kommentje:
A többieknek meg köszi :D
2010. júl. 29. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!