Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha az összkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az összkép nem tetszik?

Figyelt kérdés
Jó lelkű srác, okos, jó szakmája van, helyes az arca. Viszont nem tetszik a stílusa, se az öltözködési stílusa, testtartása, minikája. Igazából bele szakad a szívem, hogy nincs testi vonzalom. Igaz, csak egyszer találkoztam vele. Szerintetek, ha többször talàlkoznék vele akkor megtetszene jobban?
2020. máj. 9. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Öltözködési stíluson és testtartáson lehet változtatni. Szerintem ezt így most enged el, jobb lesz mindkettőtöknek.
2020. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem tehetsz róla, hogy nem jön be neked. Az egy dolog, hogy tetszik valaki képről, de az összképhez rengeteget hozzátesz, amiket leírtál.


Hogy érzed? Te bejöttél neki élőben is?


Szerintem még egy esélyt adj neki, aztán ha akkor sem, akkor köszönj el tőle.

2020. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Hasonló cipőben jártam pár hónapja. Én négy randiig húztam a dolgot, hogy majdcsak elkezek vonzodni hozzá, de sajnos semmi. Pedig remek srác volt.
2020. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha csak nem csöves melegítőben járkál, akkor a stílus az utolsó dolog, ami számít egy kapcsolatban ha komolyan gondolod. Testtartás és edzés felé lehet terelni, de ha mégsem akar mozogni és neked ez szakító ok, bele se kezdj.
2020. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Barmi is legyen az, ami nem tetszik, ezt nem lehet eroszakolni, csak hulyiteni mindkettotoket.

Es jol raerzel, nem oltozkodesre gondolok, hanem mimika, testtartas. Ezek a dolgok, hangsulyok, mozdulatok is tesznek valakit izgalmassa. Ezert nem is lehet parameterekben kifejezni, mi az, ami vonz. Es belole pont az hianyzik. Papiron kipipalhato lenne, de valosagban nem kell.

2020. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha meg is tetszene, miután elmúlik a rózsaszín köd, ugyan itt leszel.
2020. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Engedd el. A fizikai vonzalmat nem lehet kierőszakolni.
2020. máj. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Szép! Aztán jön a "miért az összes általam választott férfi csak a szexre hajt?" fajta kérdésözön. Ez most túlzás nélkül ideillik.

Szörnyű, hogy mennyire nehéz megfelelni nektek, és milyen jók vagytok a hibák keresésében. De akkor remélem el lehet végleg felejteni az olyan kirohanásaitokat is, mikor azt állítjátok, hogy egyetlen vágyatok az, hogy szeressenek titeket, vagy ti szerethessetek.

2020. máj. 10. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Megvan a megoldás! Keress olyat akinek tetszik a stílusa, az öltözködési stílusa, testtartása, mi * mikája.

Viszont akkor nem lesz jólelkű, okos és nem lesz szakmája ....

2020. máj. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Azt nem tudhatod hogy jólelkű e. Lehet hogy pont azért nem jön be, mert érzed hogy nem az. Ez bemondásra nem derül ki, és nem is bizt hogy első randin kiderül, de az ember veszi a jeleket, és menekülőre fogja. Esetleg most jólelkűnek "tűnik" mert akar tőled valamit, de a szeme se áll jól :)
2020. máj. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!