Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félreérthető gesztus volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreérthető gesztus volt a részemről?

Figyelt kérdés
A munkatársnőm, és én közös céges autóval dolgozunk felváltva, néha ő használja, néha én. Ő rendszerint tart valami édességet az autóban, én pedig pofátlanúl két alkalommal megettem. Elfelejtettem említeni, és ő sem szólt miatta. Harmadik alkalommal visszavettem 2tábla csokit, és hagytam egy cetlit az autóban "ne haragudj amiért megettem a nasid, remélem ez ízleni fog". Következő nap mondta, hogy nem kellett volna visszavegyem, és köszöni szépen. Feltűnően kedves volt, és a szokásosnál is többet mosolygott. A nap végén pedig mondta, hogyha ennyire szeretem az édességet, akkor majd menjek el hozzá, mert süt nekem valamit.

2020. máj. 10. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Dugni akar veled, hol itt a probléma?
2020. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát persze, ez mindig így szokott lenni!
2020. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem voltál félreérthető, csak nem akartál bunkó lenni. Ő viszont egyértelműen szeretne tőled valamit. De egyáltalán hogy jut eszedbe megenni más kájáját?
2020. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Belehalnál, ha megdugna?
2020. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem voltál félreérthető, hanem te érted félre őt. Sziplán poénkodott, nem akar tőled semmmit, attól még meghívhat magához sütizni mint havert, munkatársat.

Nem kell pasisan hozzágondolni többet.

2020. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Egy egyszerű süteményezésbe nem kell mindjárt belegondolni mást :D.

Lehet hogy csak viccelt

2020. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem voltál félreérthető. A csaj rád nyomult.
2020. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

5-ös. A férfi szótárban:


- nő=szex

- Nő+mosoly= tuti szex

- Nő+mosoly+meghívás magához= maratoni szex.


Egyébként:

- buli= szex

- asztal= szex

- vacsora= szex

- monitor= szex

- cipő= szex

- vonat= szex

stb...

2020. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha elmesz es egy szal csipkes tangaban jelenik meg akkor igen mar tuti hogy tobbet akar. Addig ne csinalj magadbol huly.t es ne feltelezz semmit komolyan
2020. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
Süti biztosan lesz. Szex csak 99% valószínűséggel. Szóval megéri elmenni 🙂
2020. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!