Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez baráti gesztus vagy több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baráti gesztus vagy több?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy kért valamit tőlem, akkor épp összeért a kezünk, ahogy elvette a tárgyat. Majd finoman a vállamhoz ért. Majd jött a szemezés, sokáig egymás szemébe bámulás (amikor már elcsendesültünk), a mosoly (ami olykor zavaros és a szemében örömöt látok).

Ha ülök a laptop előtt, odajön hozzám a tenyerét a hátamra teszi felém hajol és beszél hozzám. De ezt már akkor is megcsinálja, mikor állunk és így fogja meg a hátam és kísér.


Mert tudom, hogy kb milyen lányok tetszenek neki. Szerintem én nem lennék esete. De lehet, hogy más tulajdonságom (huncutságom, humorom..belső dolgok) megdobogtatja egy kicsit a szívét és még így talán (próbálgatja, hogy)a kémia is menne? Vagy ennyire szereti a társaságom?


L


2019. febr. 8. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Férfiként annyira idegesítőek az ilyen figurák.Bár nekem tökmindegy de annyi látszik egy ilyen szituból hogy a pali egyszerűen belemászik a másik intimszférájába ha tetszik ez a nőnek ha nem.Engem rohadtul idegesítene.Más dolog ha már megvan a szimpátia oda-vissza akkor ezek a dolgok már adják magukat.
2019. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Flörtnek gondolnám,és annak is venném.És próbálnám nem bele élni magam,ha nekem is tetszik,mert ezek olyan lassúak,hogy az a csoda,ha el is hív randira.Szóval megragad ezen az egosimi szinten.
2019. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rockarc ***** válasza:

Az tok mindegy, hogy kinek mi az idealja. Nekem is megvan a magame. 2 olyan baratnom volt az eletem folyaman, aki valamelyest hasonlitott arra. Ha bejon a ficko, akkor nyugodtan jelezz vissza neki. Amikor legkozelebb megfogja a vallad, fogd meg a kezet es dontsd ra a fejed es meg is fogod kapni a randira hivast.


42F

2019. febr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Komolytalan.

Keresi a fizikai érintkezést, belenyomul az intimszférádba, DE nem hív el randizni, még csak nem is utalrá, semmilyen módon.

Nem is fog a későbbiekben sem, arra játszik, hogy te majd az ágyadba hívod, meghagyva a teret, hogy kihátrálhasson, ha úgy alakul, mert nem vagy az esete, DE vevő vagy a játékára és belementél.


Kommunikáció.

2019. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!