Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Benneteket visszatartana ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket visszatartana ez egy párkapcsolattól?

Figyelt kérdés

A pasi 29 éves. Utoljára gimis korában volt barátnője. Az anyjával és öccsével él. Középkategóriás a fizetése. Kissé antiszociális, nincs som barátja. Képes elutazni nyaralni, vagy egy hétvégi kirándulásra egyedül.

Ismerkedünk csak a neten, kb 3 hónapja. Ugye találkozni nem tudunk, telefonon egy párszor hívott fel. Általában este keres, kicsit egyhangú a beszélgetés.


Ennyiből én még nem tudtam eldönteni, hogy érdemes e vele komolyabbat tervezni, akár egy randit, nyilván ez a randi után lenne világos,de...hátha van valakinek tapasztalata ilyennel kapcsolatban.


2020. máj. 10. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Miért kell lenézni azt, akinek nem volt barátnője 30 éves koráig? Nem mindenkinek a kapcsolat körül forog az agya.

Vagy egyszerűen csak bátortalan, vagy pontosan az, hogy tudja, milyen elvárásai vannak egyes nőknek és nincs kedve szerencsétlenkedni.

2020. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha tetszene, biztosan elmennék vele egy randira. Aztán meglátnám.
2020. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Három hónap online ismerkedés? Ez kuka.
2020. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

1.


Akinek nem volt párkapcsolata akár 25, akár 30 éves koráig, azoknak 99%-ban nem azért nem volt, mert nem ekörül forgott az agyuk. Sőt pont az ilyenek azok, akik állandóan a nőkre, puncira gondolnak, csak nem tudják megszerezni.

2020. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem az aggasztana, hogy egyhangú már most vele az ismerkedés. Innentől csak még unalmasabb meg egyhangúbb lesz az illető.
2020. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtős. Tetejébe anyucival él?

Amúgy legalább jóképű?

2020. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, jóképű. Bár közösségi oldalon láttam a régi képeit, nem volt túl vonzó. Rendezetlen frizura, igénytelen öltözködés. Most odafigyel magára a képei alapján. Futni,edzeni jár. Azt mondja szeretne különköltözni, csak nem talál albérletet, ami megfelelne és fizetni is tudná. Az ismerkedés most azért tart itt, mert vannak a korlátozások. Bá
2020. máj. 10. 21:15
 8/9 A kérdező kommentje:

Bocsi,véletlen elküldtem befejezetlenül.

Annyi még, hogy meg tudná oldani, hogy találkozzunk, ha szeretné.

2020. máj. 10. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Kerüld el nagy ívben, időpocsékolás..Aki ennyi időt képes társ nélkül lelélni, ezután sem lesz rá igazán szüksége..és elég unalmasnak is tűnik,nem véletlenül, van összefüggés a kettő közt..ha én megismerkednék valakivel,éjjel-nappal üzeneteket váltanék vele,már ha tényleg érdekelne.Mondjuk én szenvedélyes típus vagyok,nem is bírnám ki ha valaki csak szabályok szerint írogatna meg keresne..
2020. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!