Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gond, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond, ha egy nő ambiciózusabb, céltudatosabb egy férfinál? Párkapcsolattól nőhet a férfi ambíciója, lelkesedése?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
csak akkor, ha azt a férfi is akarja és nem negatívumként éli meg, hogy a nő céltudatosabb!
2017. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem. Én úgy érzem erőre kapnék egy párkapcsolattól, mert egyedűl alig van valamihez kedvem.

Csak azért kérdezem, mert ismerkedem egy ilyen lánnyal és szóvá tehetném azt, hogy egyedül nem sok mindenhez van kedvem, pláne ha sokáig egyedül vagyok.

2017. jan. 12. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Kétszer próbáltam meg ilyen emberrel. Elég gáz volt, mert első alkalommal állandóan vádolt, h "persze, nekem minden könnyebben megy" és hasonlókkal, aztán később az agyamra ment azzal, hogy segítsek neki amiben tudok, amit meg is tettem, viszont ami nem rajtam múlt (pl. tanulnia kellett volna), azt nem tette meg, tehát nem adott bele mindent. Később engem hibáztatott, amiért nem lett sikeres, illetve mivel az önbizalma csorbát szenvedett erőszakos lett.

A másik sztori pedig egy olyan emberrel volt, aki nem akart többet, mint ami éppen akkor volt, és úgy nézett ki, soha nem is fog majd másképp dönteni, holott voltak hozzá adottságai. Neki megfelelt az, ahogyan ő volt, sőt, jól is érezte magát. Én viszont nem akartam megváltoztatni. Így el kellett engednem, mert ha nem így teszek, akkor meg akartam volna változtatni őt. Ez pedig később sokkal nagyobb konfliktusforráshoz, és sokkal nagyobb bonyodalmakhoz vezetett volna.

2017. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!