Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez a nagy csend köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bella673 kérdése:

Mi ez a nagy csend köztünk keressem?

Figyelt kérdés
Találkoztam tegnap egy férfival vannak közös ismeroseink beszélgetünk mondjuk nem igazán figyelt rám de a végén adtam neki egy puszit arról beszélt hogy a nem lehet köztünk semmi a kozos ismeretseg miatt! Azóta nem kereset mondta másképp lehet köztünk bármi van ilyen hogy ennyire meg alja magát egy férfi??

2017. dec. 15. 20:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Első randin közel 2ora hosszát várt rám amire nem mentem el a másik hogy meg mondta nem szeretne kihasználni!
2017. dec. 15. 20:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de képtelenség értelmezni azt, amit ideírtàl. Semmi központozás, csapongsz az események leírásával, fogalmunk sincs, mi mikor történt...ez így egynagy büdös nulla. Nem bántásból írom, de próbáld meg összeszedni magad, és normálisan fogalmazd meg a kérdést és a leírást. Úgy, hogyne csak te értsd, hanem idegeneknek is sikerüljön felfogni.
2017. dec. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én értem.

Találkoztunk tegnap egy férival. Vannak közös ismerőseink. Nem igazán figyelt rám a beszélgetés közben, de a végén adtam neki egy puszit. Arról beszélt, hogy a közös ismeretségeink miatt nem lehet közöttünk semmi. Azóta nem keresett. Azt mondta, hogy másképp (gondolom nem szex) lehet köztünk bármi.

Van ilyen, hogy egy férfi ennyire képes önuralmat gyakorolni? (egy ismertség miatt..)

2017. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első randin közel 2ora hosszát várt rám amire nem mentem el a másik hogy meg mondta nem szeretne kihasználni!


Következő megjegyzés:

Első randira nem mentem el, ő közel két órát várt rám. A második randin pedig mondta, hogy nem szeretne szexuálisan kihasználni.

2017. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bellácska, igen vannak ilyen férfiak, akik még FÉRFIAK. És nem ösztönlények.

És igen, van olyan, hogy valaki a haverja, barátja, kollégája, rokona exét, lányát, stb. nem akarja felpróbálni, mert fontos neki az adott kapcsolat.

Igen, van még olyan férfi, aki tud magán uralkodni.


Bellácska, kicsit olvass több szépirodalmat, hogy csiszold a nyelvi készségeidet, mert rémes vagy.


29/N

2017. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocs: megmondta, az egy szó. Elnézést.
2017. dec. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!