Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha írtam egy srácnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha írtam egy srácnak, hogy segítseget szeretnék kérni és feltenni pár kérdést, arra válaszolt, utána már nem, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Írtam neki eleve készséges volt, amikor megírtam neki a kérdéseimet, de mellette felvettem neki, hogy lenne kedvem találkozni is vele, na arra már nem válaszolt. Mikor ő ajánlotta fel, hogy kérdezhetek...

Ez nem bunkóság így nem válaszolni? Kedvesen írtam neki. Bár sokat dolgozhat, lehet ez lehet az oka?



2020. máj. 12. 20:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint onnantól kezdve már a kérdéseimre se válaszolt...
2020. máj. 12. 20:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mást nem akar tőled, így letudta a dolgot azzal, hogy segítséget kértél ő pedig válaszolt.
2020. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kellemetlen neki a nyílt visszautasítás.

Esetleg morcos lett, mert rájött, hogy kamu kérdések megválaszolásába fektetett energiát.

2020. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebből nem igazán derült ki, hogy honnan és mennyire ismeritek egymást, és hogy mivel kapcsolatban kértél segítséget.
2020. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő csak azzal számolt, hogy segítsen, a kérdéseidre válaszoljon, de ebbe az ő értelmezésében már nem tartozik bele a találka, mert mondjuk van barátnője.
2020. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Elintéztétek a gondot, amivel eredetileg ráírtál?

Na, ő is csak ennyit akart, szerintem.

2020. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van csaja, vagy egyszerűen nem jössz be neki, ennyi, felejtős, kár ezen agyalni. De nem értem minek kell ennyit játszmázni, miért nem irtál neki egyenesen, hogy tetszik neked, és lenne-e kedve találkozni?
2020. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!