Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány hónap találkozgatás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hónap találkozgatás után érdemes megbeszélni, hogy komoly-e a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Február közepén ismerkedtem meg egy férfival, hetente kétszer találkozunk, ha az időnk engedi és nem éppen otthon vagyunk vidéken. Érzelmek még nem kerültek szóba köztünk (néha elejti, hogy hiányoztam neki), minden találkozáskor mond olyasmit, hogy majd ezt és ezt csinálhatnánk programként, ha bemutat xy barátjának, ha be jön értem a munkahelyemre, stb. Élőben jól elbeszélgetünk, online keveset beszélünk, inkább a találkozókat egyeztetjük.

Érdemes lenne megvitatni vele, hogy mit akar ettől a kapcsolattól vagy csak élvezem, ahogy magától alakulnak a dolgok?



2020. máj. 13. 15:53
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem nem időtől függ, hanem hogy hogyan érzünk a másikkal kapcsolatban. Simán lehet, hogy valakivel 2-3 hónap után sem érzem azt a kötődést, amit mással már fele ennyi idő alatt.

Gondold át, hogy te mit szeretnél, hogy érzel, és indulj ki abból.

Ha nem keresel hosszú távú partnert, csak úszni akarsz az árral, és neked megfelelő a mostani helyzet, akkor nem kell neki mondani semmit. De ha csak egy kicsit is szeretnéd tisztázni a dolgokat - márpedig ha megkérdezted és felmerül benned, akkor valószínűleg így van - akkor meg kell vele beszélni a dolgokat.

2020. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom az, hogy ha mindkét fél részéről igazán komoly a kapcsolat, akkor az már az első hetekben kiderül. Ha hónapokkal később még ott tartunk, hogy nem tudjuk mennyire komoly, akkor az nem komoly kapcsolat, amolyan szabadidő partneri státusz.
2020. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más- és más. Nálunk első beszélgetés után rá 5 napra találkoztunk,első talira rá 10 nappal kérdezte meg h lennék e a barátnője. Viszont nem tudom,miért hogyan de én pl tudtam h a párom lesz, mikor még csak elkezdtünk neten beszélgetni
2020. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elején kellett volna úgy alakítani, meg közölni, ha komolyat akarsz, mert ez így egy "elütöm a másikkal az időt néha" kapcsolat. Ha szépen akarom kifejezni magam. Az, hogy ígérget, hogy majd ez, majd az, nem jelent semmit. Főleg, ha nem is történik meg.
2020. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én az elején közöltem vele, hogy komoly kapcsolatot keresek. Ő is mondta, hogy örülne a komoly kapcsolatnak.
2020. máj. 13. 16:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És azt leszámítva, hogy mondja (ezt is), tesz is valamit annak érdekében? Mert február nem tegnap volt.
2020. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hogy tesz-e ezért valamit?

Igazság szerint nem tudom eldönteni. Egyrészt kevés párkapcsolati tapasztalatom van (kb a semmivel egyenlő), másrészt a kijárási korlátozás miatt szűk annak a lehetősége, hogy milyen programot tudunk szervezni. Így pl. sem az ő barátaival nem tudunk találkozni, sem az én barátaimnak nem tudom bemutatni.

2020. máj. 13. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rákérdezhetnél, számára mennyire komoly ez a kapcsolat. Elvégre mindennek az alapja a kommunikáció.
2020. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet ezt meghatározni,mert - ahogy az első írta - minden eset más és más. Neked/nektek kell kiérezni/megérezni, hogy érdemes-e akár egy hetet is tovább szórakozni a másikkal.

Igaza van a kérdezőnek, hogy ebben a vírusos időszakban nehéz, nagyon nehéz az ismerkedés. Sajnálom is őket, de a helyzet egyre csak javul. Találkozzatok sokat, beszélgessetek bármiről és meglátjátok, mi az a másikban, amit végérvényesen tolerálni tudtok, és mi az amit nem. Megnevelni, átváltoztatni (főleg, ha elmúlt pl. 20 éves) ne akarjad!!! Most szerelmesen esetleg megígéri a változtatást, de "rossz pénz nem vész el" - ahogy a közmondás tarja. Tehát előbb-utóbb kibújik a szeg a zsákból.

2020. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!