Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány ex-barátnő normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány ex-barátnő normális egy 30 éves férfi esetében?

Figyelt kérdés
Mi az a szám, ami szerintetek már nagyon sok, és arra utalna, hogy valami gáz van a sráccal? Kifejezetten normális kapcsolatokra gondolok, nem 1-2 éjszakás szexkapcsolatokra.

2020. máj. 13. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ilyen. Mindenkinek máshogy alakul az élete.
2020. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Kinek mi köze hozzá, hogy valakinek hány ex-barátja, vagy ex-barátnője volt? Én biztos nem kérdezném meg, ha nem mondja magától. Feltéve, ha házas volt, s annak a következményei rám nézve is meghatározóak. Például: gyermek.

Nincs normához kötve.

Ahogy az élet hozta, alakította, kinél, hogy.

Van, aki sokszor kapcsolódott olyan valakihez, akiről kiderült, hogy nem egymáshoz valók. Több oka lehet.

Nemrég láttam Gera Zoltán színművész portréfilmjét. Négyszer nősült, mert az első három házassága nem sikerült, de a negyedik annál boldogabb, kiegyensúlyozottabb, megtalálta a másik felét.

2020. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs egy konkrét szám, ami fölött már elfogadhatatlan. De úgy gondolom, hogy nem is a másik múltjában kell "turkálni", hanem a jelennel foglalkozni.
2020. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
3563 szvsz már nem normális.
2020. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
1+ ha ennél kevesebb, az furcsa
2020. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy ilyen konkrét szám, ez oké. De tegye fel a kezét aki 20-30 fölött már nem nézne kicsit furán a férfira. Mert én tuti furán néznék, és elgondolkodnék hogy az eddigi sok sok kapcsolat miért nem működött.
2020. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, mert igazából mindegyik "sikertelen" volt olyan értelemben, hogy nem lett belőle házasság, család (és nem voltak együtt legalább 20-30 évet).


Nekem inkább az az intő jel, hogy mennyi volt neki a leghosszabb kapcsolata. Nehéz alsó határt belőni, de azért 1-2 év jó ha volt már. Abból lejön az, hogy más is bírta már a személyiségét hosszabb távon.

2020. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a meghatározóbb, hogy mennyi ideig tartott a leghosszabb kapcsolata. :D

Ha legalább egy 2 évig tartó sem volt, elgondolkoznék mi lehet az oka.

2020. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!