Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire működik hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működik hosszabb távon fiatalabb férfi (28+) és érett nő (45+) kapcsolata hosszabb távon? Tapasztalaton alapuló válaszokat várok inkább, de a véleményekre is kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdést olvasok arról,hogy fiatalabb férfiak érett nőt keresnek társnak. Manapság látom,hogy sokan gyereket se szeretnének, ezért ez a párkapcsolati alapkérdés se okoz problémát.Működnek ezek a kapcsolatok hosszabb távon is, vagy csak a kíváncsiság vezérli és rövid idő alatt lecsengenek?Szándékosan írtam a 28+-os korhatárt mert úgy gondolom,hogy ez alatt tutibiztosra a kíváncsiság vezérli azt, aki ilyen kapcsolatot keres.
2020. máj. 14. 08:52
A kérdező szavazást indított:
működőképes hosszabb távon is
egyáltalán nem működik
kíváncsiság vezérli
szeretnék ilyen kapcsolatot
sosem mennék bele ilyenbe
attól függ,hogy néz ki a nő
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Regesz vagy?
2020. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ekkora korkülömbséggel,csak szexkapcsolat lehet.
2020. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távú kapcsolat? Ha 28 vagy, 10 év múlva sem fogsz sokat változni, de a nő ebben a korban már igen. Én 43 éves nő vagyok és nem jönnék össze olyannal, aki több mint 5 évvel fiatalabb. Hiába nézek ki jól, a testemen már látszanak az öregedés jelei. Nem érzeném magam jól egy huszonéves mellett.
2020. máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen pár a közeli ismeretségemben. A nő 50 éves, a férfi 36. 10 éve vannak együtt. Voltak meccsek, de mára teljesen jól megvannak, szeretik egymást. Azt hozzá kell tennem, hogy a nő kifejezetten ad magára, jól néz ki, de a férfi sem néz ki rosszul. Náluk működik.
2020. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!Azt nem írtam,hogy nőként tettem fel a kérdést. Nincs ilyen kapcsolatom, de lett volna lehetőségem rá, ami azóta is foglalkoztat. Nem a kora vonzott a srácnak, a külseje, a személyisége,az értékrendje.

Örülök,hogy szavazásra bocsájtottam a kérdést,mert bár nem lehet általános következtetést levonni a szavazatokból, számomra tanulságos.

2020. máj. 14. 10:19
 6/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Mamám és papám ilyen pár. Náluk müködik. A mama nagyon jó nő volt még 3 gyerekes elvált anyukaként. Pápán fiatal legény ember. Majd 2 évig udvarolt a mamámnak, mire az beadta a derekát. És ő is lett az utolsó férfi az életében. Vele öregedett meg.
2020. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló, tudom, a szüleid története eléggé egyedi, de nekem nagyon szimpatikus ahogy erről írsz! Örülök,hogy ilyen pozitív élettörténetet is lehet olvasni. A válaszod összetettebb: annak is választ ad aki azt kérdezi,hogy gyerekkel hogy lehet/lehet-e valakit elfogadni.
2020. máj. 14. 10:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig működik,amíg a férfi nem akar gyereket,családot.Én nő vagyok,nálunk fordítva volt.En 28 ő 48.Eszméletlen jó volt a szex,meg minden,amíg nem akartam gyereket.Mivel neki két nagy fia volt,már nem akart,így 7 év után elváltak útjaink.
2020. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy korkülönbséges kapcsolatban a gyerekvállalás kardinális kérdés. Ezt szerintem azonnal érdemes megbeszélni ha komolyabbra fordul egy kapcsolat. Sőt, még abban is ahol nincs nagyobb korkülönbség a felek közt mert ma már egyáltalán nem törvényszerű,hogy egy tartós kapcsolatban élő pár gyereket vállal.Bár az is lehet,hogy futó kalandnak indul, aztán komolyabbá válik. Ilyenkor nemigazán lehet előre megbeszélni a "mi lesz ha...kérdést"
2020. máj. 14. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!