Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan érett nő aki csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan érett nő aki csinos, vicces, intelligens és hűséges? Elképzelhető, hogy az ember találkozik ilyen nővel az életében?

Figyelt kérdés

Akikkel eddig találkoztam azok vagy csinosak voltak de nem egy észlények vagy pedig normálisak de nem volt kémia.Elképzelhető,hogy megtalálom a másik felem ?Szimplán ha leszólítok egy hölgyet az utcán azt ti,hogy veszitek?Nem mintha félnék a nőktől de randizni így még senkit nem hívtam viszont bárkivel elbeszélgetek az nem probléma de mindig is kicsit furának éreztem ha valakihez csak azért szólok ,hogy későbbiekben találkoznánk e?

28/f



2016. nov. 8. 11:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz, akkor azt hozd nyílvánosságra!
2016. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
39%

igen, a barátom megtalált engem :)


bár a viccességemet van, aki kétségbe vonja :)

2016. nov. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
36%
Van.
2016. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
54%
#2 Azt lefelejtetted, hogy szerény is vagy :)
2016. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Igen, elképzelhető hogy találkozol ilyen nővel.

Az én volt párom pont ilyen :-)

Bár... a hűség... az elég gyenge pont a mai világban.

Több okból is, de ebbe most ne menjünk bele, hosszadalmas lenne.

Mi számít hűségnek, illetve mi minősül megcsalásnak?

Pl. utólag kiderült hogy az exemnek bizony megdobogtatta a szívét valaki más. Viszont abban is 100% biztos vagyok hogy egy bizonyos határt nem lépett át vele, mert mi együtt voltunk.

Tehát nevezhetjük hűségesnek, mert nem tett meg bizonyos dolgokat, nem bonyolódott bele mélyebben (pedig megtehette volna).

De bizonyos szempontból viszont nevezhetem hűtlennek, mert lelkileg csak ott volt, odáig volt érte, stb. Én ezt magamról nem tudtam volna elképzelni, hogy jöhet olyan nő, akibe "belezúgok" amellett hogy együtt élek a párommal.

De persze ez is bonyolult dolog. Hiszen ha tükörbe nézek, és nagyon önsanyargató akarok lenni mondhatom azt hogy ezt én magam is kiválthattam nála olyan dolgokkal amiket korábban tettem, vagy épp nem tettem. Nehéz.


Egy szó mint száz, az én nézőpontomból igenis létezik ilyen nő, nem is kevés.

2016. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Persze, de őket már jó előre lefoglalták. Ha szakítanak is, másnapra már öt-tíz-ötven jelentkező van a poszt betöltésére. Ha nem pont a jó pillanatban "kopogtatsz", már buktad. Meg persze neked is olyannak kell lenned, amivel felkeltheted az érdeklődését.
2016. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondolom ,hogy nehéz menet lesz.
2016. nov. 8. 12:22
 8/30 anonim ***** válasza:

Figyelj, a csinos nem azt jelenti, hogy neked bejön. Most nem tudjuk, hogy te mennyire válogatsz, te hol húzod meg a csinos kategóriát (vki arra érti, aki ápolt, szépen öltözködik... de másnál már az is beleszámít, hogy vékony, tökéletes bőrű, feszes mellű-seggű stb.) Sztem rengeteg ilyen nő van, csak kérdés, te őket keresed-e, vagy ők téged.


Utcai leszólítás... ha nem lennék foglalt, én rossz néven nem venném, ha kulturáltan és kedvesen szólítanának le, de ettől még nem biztos, hogy beleegyezem egy randiba, ha vmiért nem szimpatikus vagy nem érzem úgy, hogy akármi miatt tudnék hozzá vonzódni.

2016. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok, 6-osnak teljesen igazat adok!

mióta különváltak útjaink (2 hónapja), a volt páromnál (csak az én tudomásom szerint) 5-6 új "jelentkező" is kopogtatott.

Én meg csak pislogok, mert engem meg nagy ívben elkerülnek a nők, minden bizonnyal érzik hogy még nem vagyok túl az előzőn, nem vagyok olyan nyitott.


És azzal is egyetértek, hogy az ilyen nőknél bizony meg kell ugorni a lécet.

Az exemnek is lettek olyan elvárásai, hogy... hú...

Ha valaki megugorja, azzal kezet szorítok és feltétel nélkül leborulok előtte "taníts engem mester" felkiáltással :-)

2016. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%

Nagy szerényen én is ilyennek tartom magam- a hűség legalább objektíven bizonyítható, se csók, se kézfogás, se bűnös gondolat még soha nem volt, miközben elvileg párom volt.


De ez csak azt bizonyítja, hogy a leírásnak megfelelő nő létezik úgy általában. Az, hogy esetleg jól is kijönnénk, sőt, mint pár jól együtt tudnánk működni, az már egyáltalán nem biztos, ennél jelentősen több faktoron múlik. De igen, van esély ilyen nővel találkozni, velem is találkoztak már emberek :D


De jogos az a feltételezés, hogy a hozzám hasonlók hamar elkelnek, 17 éves korom óta alig volt olyan időszak, amikor ne lettem volna párkapcsolatban vagy éppen két kapcsolat közti depresszív időszakban, amikor szintén voltak körülöttem sündörgő keselyűk. Szóval valóban, aki úgymond a "teljes csomag" (hm, ez angolul valahogy jobban hangzik), az általában hamar elkel.

2016. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!