Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek az ilyen barátnőve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az ilyen barátnővel? Ez komolyan ennyire fontos téma egy érett nő számára?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt. Komolyabb lánynak tűnt mint aki ilyesfajta külsőségen fennakadna.. vagy ez a XXI. századi nő számára már ennyire prioritást élvező ügy volna?


Pár napja közölte, hogy őt zavarja hogy szőrös a mellkasom és örülne ha borotválnám.


Például világéletemben borostát hordtam amit láthatóan szeret.

Egyébként ha az átlag férfit nézzük akkor úgy közepesen szőrösnek mondom magam, kerestem egy képet ez a felsőtest úgy 95%ban megegyezik az enyémmel:


[link]


Most ez valóban ekkora tragédia? :D



2018. aug. 1. 14:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

lehet, hogy kellemetlen emlékeket ébreszt benne egy szőrös mellkas.


amúgy ti is baromi nagy felhajtást tudtok csapni egy kis punciszőrből.


37N

2018. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
23%

Egyszer max leborotválod.. Lehet annyira fura lesz neki a látvány, hogy ő kéri majd hogy soha ne nyúlj többet hozzá.

Az én párom mellkasa szőrös, bár nem ennyire, de pont annyira, hogy a klíma nélküli lakáskánkban már ne legyen jó érzés hozzá bújni. Lehet barátnődnél is ez van, és ősz végére megoldódik az egész

2018. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Nem fogom leborotválni.

Tizenévesen egyszer kíváncsiságból megtettem.. egyrészt kényelmetlen volt, másrészt ez hozzám tartozik, harmadrészt pedig úgy érezném magam mint valami kiskamasz. Én szeretek férfiasan kinézni, nekem kifejezetten tetszik. Továbbá magam sem szólok bele, hogy ő mondjuk hogy hordja a haját..

2018. aug. 1. 14:40
 4/30 anonim ***** válasza:
82%
Értem. És ha innentől nem borotválná sosem az intim szőrzetét, az is tökéletesen rendben lenne, igaz?
2018. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
67%

de a bikinivonalba beleszólsz, nem?


és ő a hajadba belebeszél?

2018. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Neki ezek szerint fontos. Ha nem találtok olyan megoldást, amely mindekettőtök számára elfogadható, akkor szakítani kell.
2018. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
Tehát ha a barátnőd hazaállítana full kopasz fejjel, egy szavad sem lenne.
2018. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Én sem szoktam borotválni, szerintem csak a macera van ezzel. De ha egy nőnek ez annyira fontos lenne, akkor megtenném.
2018. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Egyszerűbb lenne ha a kérdésre kapnék választ, nem pedig személyeskedésbe torkollna az egész.

Nem vagyok hajlandó meddő vitába beleállni olyanokkal akik túlreagálják a kérdést.


Tisztázásként: Egyébként kozmetikushoz jár gyantáztatni. Két alkalom közt pedig eltelik némi idő amikor odalent szőrös. Sosem szóltam érte, és őszintén mondom, hogy nem is tenném, ugyanis azt tartom egészségesnek ha saját maga igénye szerint tartja karban a testét és nem az én igényeimnek akar megfelelni.

2018. aug. 1. 14:52
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
Válaszolók, ha nektek azt mondaná a barátnőtök, legyen kék hajatok, mert a többit utálják, megtennétek? A kérdező helyében én sem borotválnám le, mert én úgy érzem jól magam és az a legfontosabb.
2018. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!