Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma este randiztam volna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este randiztam volna egy lánnyal, felhívtam, h ma mégse jó, mert durván tickel a szemem és nem akarok úgy kinézni, mint egy rángó szemű pszichopata, erre letiltott. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Korán reggel keltem és észre vettem, h zavaróan tickel a jobb szemem. Munkahelyen is elég zavaró volt, munkatársam kérdezte, h minden ok?? Mondtam h semmi bajom nincs, csak a szememre rájött vmi idegbaj.. Ebédidőben felhívtam a lányt, h ne haragudjon de este mégse tudunk találkozni mert nem múlik a szemrángásom és zavar is meg kinosnak érzem, h a szemrángásaimat kelljen néznie mintha vmi elmebeteg lennék. Azt mondta jó semmi baj majd bepótoljuk. Vissza akartam hívni h hétvégén jó e neki, de nem csörgött ki. Csodálkoztam. Fbon rákerestem de már ott sincs az ismerőseim között. Letiltott..

Hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot megmagyarázni, h nem kitaláltam a problémámat??.



2020. máj. 19. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, hogy nem egymásnak lettetek teremtve.
2020. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem akar meghallgatni, azzal sehogy ne próbáld felvenni a kapcsolatot. Úgysem fogja érdekelni, hogy mi az igazság, és csak saját magadat hergelnéd fel a hiábavaló próbálkozásaiddal. Hidd el, ha nagyon akart volna találkozni veled, akkor nem így viselkedik. Szépen néznénk ki, ha mindenki bedurcizna, mert a másiknak közbejön valami, és le kell mondania a randit. Amúgy lehet, hogy egyszerűen csak elmenekült, mert tényleg pszichopatának gondolt téged, mondjuk nem ez volt a legelegánsabb módja annak, hogy közölje, el akar téged felejteni. Az ilyet ne sajnáld, mert ha most így viselkedik, akkor később, nagyobb problémák esetén mi lett volna? Találsz majd másvalakit, aki képes normálisan viselkedni.
2020. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Gondolom nem esett jól se neki, de neked se. Ez van, tovább kell lépni, ha ilyen hamar felkapta a vizet.
2020. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet,hogy azt gondolta, csak kifogás ez a részedről. Esetleg azt hitte,hogy ez Nálad gyakran előfordul és valami pszichés vagy szembetegséged van és megrémülhetett.

Nem tudsz mit tenni, nem hagyott nyitva kaput maga mögött...

2020. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: De még ha kifogásnak is gondolja ezt valaki, akkor is az a legjobb megoldás, hogy nyomtalanul eltűnök? És mi van, ha valaki tényleg beteg? Ezen az alapon akkor bárkire bármit rá lehet fogni. És ha már ilyenkor hazugsággal gyanúsítja valaki a másikat, akkor mi lenne később, ha esetleg összejönnének, és a másik később érne haza munkából? Elkezdene hisztizni, hogy egy másik nőnél volt, azért késett? Egyetlen lemondott randi még nem a világvége, azért nem is kár, aki egy lemondás esetén azonnal hazugságot sejt a háttérben.
2020. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak tikkeléssel járó súlyosabb szembetegségek. Ha tényleg beteg lenne az, aki azt írja, tikkel, egyszerűen nem akar Vele ismerkedni. Sajnos, de ez van.

Kétségtelen, inkorrekt módja a lepattintásnak, de manapság gyakrabban találkozunk ilyennel, mint tisztességesen szembenézni a másikkal és vállalni,hogy nem Őt keressük, megbántott, vagy bármi egyéb ok ami miatt nem szeretnénk Vele többet találkozni.

2020. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!