Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem véleményezitek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem véleményezitek úgy, hogy túl szürke és unalmas az ilyen ismerkedési mód?

Figyelt kérdés

Megszólítana titeket egy pasi, akivel már váltottatok pár szót, és ezeket indítványozná:

- Helló, XY vagyok, x helyről ismerjük egymást. Nagyon szimpatikus vagy, mit szólnál, ha egyszer meginnánk együtt egy kávét?

44F



2020. máj. 20. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig inkább ez, mint az olyan, aki erőltetett poénnal próbál bevágódni elsőre. Szerintem ha meggyőző vagy és felkelted az érdeklődését valakinek, akkor ezzel a szöveggel is fel fogod.
2020. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell ezt túlcifrázni, ha szimpatikus neki az illető (és persze nincs kapcsolatban), akkor erre előbb fog igent mondani, mint bármelyik eddig írt bizarr csajozós szövegedre
2020. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha egy nő már ismer téged, esetleg meg is kedvelt, akkor sokkal könnyebben mondja rá az igent, mintha az utcán letámadod a cringe szövegeiddel. :D
2020. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejössz a nőnek, akkor elmegy veled kávézni, ha nem, akkor nem. De ha hülye "csajozós" szövegeket kezdesz el nyomni, akkor még azt is elijeszted, akinek bejössz.
2020. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így teljesen rendben van. Nem nyomulós de nem is az elnézést hogy élek kategória. Ha a nő amúgy érdeklődik irántad akkor erre igent fog mondani.
2020. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt ☺️
2020. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban tényleg találkoztunk már valahol, és szimpatikus vagy, akkor benne lennék, ez egyáltalán nem szürke és unalmas.
2020. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez teljesen OK, tetszik, udvarias, kedves, normális.


A korábbi hajmeresztő challenge-id, mint a kungfus bohóckodás vagy a fukszos macsóskodás után üdítő látni, hogy bírsz normális is lenni!


Így kellene... ismerekedni, beszélgetni, tisztelettel, kedvességgel, egyszerűen fordulni hozzánk, nem pedig szexistán, alázón, bunkón, tárgyiasítva.


:)

2020. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Clay Morrow ***** válasza:

44F strikes again!


Sosem tudsz nyerni, bárhogy burkolod a hülyeségeidet, fogd fel :D

2020. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egy teljesen jó kezdő szöveg, hacsak nem ilyen leckefelmondós hangsúllyal mondja az ember. Meg nyilván kérdés, hogy mennyire találtam eddig szimpatikusnak.
2020. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!