Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet megfogni egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megfogni egy 30 éves férfit, egy 20 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, aki nagyon helyes,udvarias,intelligens. Határozott, vannak tervei, tudja, mit hogyan akar az életében. És ez nekem nagyon imponáló. Egy kicsit magamra találtam az ő személyiségében. 30 éves, és mondta, hogy ő már nem vágyik trófeákra, szeretne végre valami komolyat...

Engem nem zavar a korkülönbség,inkább tetszik, hogy végre egy férfival van dolgom, és nem csak egy kisfiuval. Szerintem ez nála nem is kérdés, mondta is, hogy sokkal érettebb vagyok a koromnál.

Hogyan érjem el, hogy úgy tekintsen rám, mint lehetséges barátnő jelöltre,ne pedig egy komolytalan 20 évesre?


2020. máj. 21. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érd el, hogy komolyan viselkedsz, nem úgy, mint egy komolytalan 20 éves.
2020. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%

1.: NE akarj minden héten "bulikázni"!

2.: NE hallgass a "barinőkre" és anyádra!

3.: Okos legyél, és NE okoskodó!

4.: Ez legyen a követendő példa: [link]

2020. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát megjátszani semmiképp se játszd meg magad. Én is totál magamat adtam, amikor a párommal ismerkedtem, és ez tetszett neki meg bennem. Akkor egyébként sokkal komolytalanabb voltam, akkor kezdtem az egyetemet, buli buli hátán, mégis ttszettem neki. 2,5 éve vagyunk együtt, mellette komolyodtam meg. Köztünk 8,5 év van, én 19 voltam, ő 27 (vagyis majdnem 28), amikor megismerkedtünk. Most 21l és 30f
2020. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Legyél te is olyan intelligens és érett, mint ő. (Azért add magad) Ha úgy érzed tudsz felnőttként viselkedni, akkor tegyél úgy és hátha észrevesz.

Ha van esélyed akkor észrevesz, ha nem akar 20 évest magának, akkor úgyse fog.

2020. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Önmagad add, csak úgy tud hosszútávon működni. Én 18 voltam, mikor összejöttem a férjemmel, ő akkor volt 29. Sosem merült fel egyikünkben sem, hogy a korunk akadály lenne bármiben is. 😊
2020. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

30 éves férfinek szabad akarata van. Majd megfogod, ha ő is úgy akarja. Igaz ez az általad lenézett "kisfiúkra" is, te érett nagylány.

És csak halkan jegyzem meg, minden idősebb faszi ezt a sablondumát tolja a fiatalabb lányoknak. (És minden ilyen lány elmondja magáról, hogy ő érettebb a koránál, ez is pipa.) ;D

2020. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ramos ökle ***** válasza:
100%

"Hogyan érjem el, hogy úgy tekintsen rám, mint lehetséges barátnő jelöltre,ne pedig egy komolytalan 20 évesre?"

Ha ez a kérdés megfogalmazódott benned, akkor az azt jelentheti, h te sem vagy biztos benne, h nem egy komolytalan 20éves vagy.

Meg az, h "hogyan érjem el, hogy...". Ez valami játszmázás? Mert az megint azt mutatná, h komolytalan vagy. Ha nem vagy az, akkor semmi egyebet nem kell tenned, csak magadat adni. Ennyi.

2020. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ramos ökle ***** válasza:
100%
6-os válaszoló írását is érdemes megfontolnod. Persze nem mindig úgy van, de nagyon tipikus történetről van szó ennyi alapján, ami lehet, h tényleg az, aminek látszik, és az is lehet, h csak egy szép nagy játszmázás mindkét oldalról.
2020. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Add önmagad, végül is, elmondásod szerint te egy érett, 20 éves felnőtt nő vagy.

Mi is ennyi idősek voltunk mikor összeismerkedtünk. Több éve tart a dolog, már együtt is élünk.

2020. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

1) A lányok 90%-a erettebbnek gondolja magát a koránál, a többi már rájött hogy nem az.


2) Mi ertelme lenne bizonygatni, trükközni, praktikazni hogy megfelelő jelöltnek lásson? Ha nem azért szeret aki vagy, akkor elobb-utobb úgyis atlat a trukkokon és akkor fog kidobni. Ha nem illesz hozzá természetes valóban, miért illenel ha felvennél egy hamis képet? Dehogy vagy te érett, csak beulnel a jóba az idősebb pasival.

2020. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!