Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, valóban tetszhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, valóban tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyilvánvalóan a kérdésre vonatkozóan a munkatársam (33/F) tudja a választ, de próbálnék megerősítést kérni Tőletek. Úgy gondolom tetszem neki, de a körülmények tudatában mindig elbizonytalanodom. Én, illetve Ő is -ha minden igaz-, kapcsolatban vagyunk. Nem tudom, hogy Ő ezt tudja-e, de az sem 100%, hogy neki is van. Egy ideje ismerjük egymást, most viszont együtt dolgozunk napi szinten. Állandóan szemez velem, hosszasan. Tegnap már hozott nekem kávét is. Mindig próbál a közelemben lenni, emellett nagyon segítőkész. Érdeklődik felőlem témákban néha. Mindig azon kapom, hogy bámul, amikor megkérdezem mit szeretne, csak mosolyog a szokásos “semmi” alapon. Cégen belül hívott már szünetben ki az udvarra, amikor elutasítottam nemsokkal később utánam jött arra, ahova Ő nem szokott, mivel nem esik útba. Mikor feldobtam a témát, hogy láttam Őt az alattunk lévő kocsmában a barátaival, kérdezte, miért nem mentem le hozzájuk. Iszogathattunk volna. Hozzá teszem, nem ismerem őket egyáltalán. Ma már mondta, hogy mennek szombaton is iszogatni, majd hangoskodik nekem az erkélyem alatt. Kérdezte merre szoktam járni hétvégente, de mivel nem sűrűn járok el, azóta inkább mifelénk látom, itt lakik a legjobb haverja mellettünk. Nem igazán tudom hova tenni. A vérem is szívja mindig, próbál incselkedni. Ti mit gondoltok eme pár kusza mondatból?

23/N


2020. máj. 21. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Bejössz neki tutira, de ha kapcsolatban vagy, miért érdekel ennyire ez a férfi? Talán a kapcsolatod nem a legjobb lehet ha kifelé kacsintgatsz.
2020. máj. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jól látod, nem a legjobb a helyzet a kapcsolatomon belül. Illetve sokat dob a sztorin, hogy évek óta észre veszem ezeket a srácnál, de eddig nem voltunk szoros munkatársak. A több éves kapcsolatom előtt is oda-oda járt hozzám. Nem közömbös számomra sem, látom benne a férfit. De természetesen nem csalnám meg a páromat vele, ahogy mással sem. Viszont, ha közeledne, lehet elgondolkodnék, hogy kilépjek a jelenlegi kapcsolatomból, mert nem vagyok boldog.
2020. máj. 21. 23:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Jajj... Ertem. Szerintem az eletben van olyan, amikor nem a meglevo kapcsolat er annyit, hogy ne lepjunk.

De ovatossagbol, ha reszedrol o lehet, hogy lehet, hagynam sodorni magam a flortig. Onnantol azt deritenem ki, az o helyzete, erzesei hasonlok-e. Ugy ertem, lenne-e ertelme, jovoje osszejonni.

En megerzem, ki, mi eri meg es ki nem.

Mennek iddogalni, de nem borulnek a karjaiba egybol.

2020. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg bejössz a kollégádnak, de bennem egy másik mondat ütött szöget, és emiatt kommentálok.

Ha nem vagy boldog a jelenlegi kapcsolatodban, akkor nem jobb lenne megjavítani - persze ha van rá mindkét részről hajlandóság, vagy ha nincs, akkor kilépni belőle, függetlenül attól, hogy van-e potenciális új pasi a láthatáron?

2020. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 4-eshez csatlakozom.

És kérdezd meg a fiút, van-e kapcsolata, beszéltesd erről.

Lehet, hogy őneki nincs, de tud róla, hogy neked van. Én voltam ilyen szituban egyedülállóként és úgy éreztem, a párban lévőnek kell lépnie, hiszen én tiszteletben tartottam az életét, de mégis muszáj volt kimutatnom, hogyan érzek iránta.

Az kívülről pont ilyen lehetett, amilyennek őt leírod.:)

Bár intenzívebb volt köztünk, ami zajlott.

De ugye patthelyzet... Én nem tudok annál többet lépni.

2020. máj. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mit gondol. Csak egy szó:


Kapcsolatban vagy te is és kapcsolatban van ő is.


Ennyi!

2020. máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
* Csak egy mondat javítva
2020. máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!