Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon már nem akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon már nem akar tőlem semmit? Valóban én volnék a hibás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 éves lány vagyok és a tegnap történt egy eset, ami nem hagy nyugodni.


2 hónapja megismertem egy fiút, 28 éves, volt már 7-8 randevúnk is és fantasztikus volt Vele minden. Hihetetlenül jól megtaláltuk a közös hangot, udvarias, előzékeny és rendkívül jóképű is. Már-már kezdtem beleszeretni, tegnap azonban amikor bejelentettem neki hogy bulizni megyek a barátnőmmel, valami hihetetlen módon kiakadt és nagyon goromba volt velem. Állítása szerint ez szemét dolog, hogy én csak úgy le lépek bulizni és tálcán kínálom magam más pasiknak...


Megsértődött, majd rám tette a telefont és azóta nem ír vissza semmire...


Mit kéne csinálnom? Végül el sem mentem bulizni, otthon szomorkodtam...


2019. dec. 14. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit kéne csinálnod? Azonnal hagyni a fenébe ezt az idiótát. Magához édesget, aztán le akar uralni. Még most pattanj meg mellőle.
2019. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Beléd szeretett. Nem biztos, hogy mindig ilyen lesz, de jó lenne erről beszélnetek. Az viszont, hogy nem ír vissza, az szerintem annak a jele, hogy uralkodó típus. A nők buknak az ilyenekre. :D
2019. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Behisztizett. Hagyd őt, majd keres. Nehogy te irkalj neki, hisz ő sértett meg azzal, hogy azt feltételezte, hogy te kínálgatni mész magadat. Ha szaladsz utána akkor elkezd uralkodni feletted. Így meghuzod a határokat mit lehet veled tenni és mit nem.

Ja, hát ha nem jelentkezik akkor meg hülyébb mint gondoltuk. Akkor örülj neki.

2019. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nagyon megfontolnám, hogy ebből a kialakuló félben lévő kapcsolatból akarnék-e bármit is. Egy teljesen normális dolgon, ha így kiakad akkor mi lesz később?


Valószínűleg te is belefutnál abba, mint sokan mások, hogy irányítani és korlátozni hagyja az életét.

2019. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsi a pötse.
2019. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat nem tettél, egyáltalán nem vagy hibás. Szerintem egy kapcsolat attól lesz jó, ha mind a két félnek van külön baráti köre is és képesek egymás nélkül is minőségi időt eltölteni, jelen esetben a barátnőddel való bulizás. Az már az ő felelőssége, hogy nem képes benned bízni és érezheted rosszul magad, de olyas valaki miatt, mint ő, felesleges szerintem. Ez hosszútávon működésképtelen lett volna, szinte egyszer sem mehettél volna el bulizni, mert ment volna a hiszti - legalább válaszra méltatna, nagyon gyerekes. Én ezekután nem foglalkoznék vele és bepótolnám a barátnőmmel a csajos bulit.
2019. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megy a jatszmazas rendesen, hagyd a fenebe
2019. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Soha többet nem állnék vele szóba, és magamban hálát adnék a jóégnek, hogy még időben kiderült milyen ember. Ha már most ezt csinálja, később se számíts jobbra. Menekülj az ilyen embertől.

Ja, és nagy hiba volt, hogy végül nem mentél el bulizni.

2019. dec. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!