Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy a társkeresőn a legtöbben sablonszemélyiséget építenek maguknak?

Figyelt kérdés

A nők mind "csinosnak mondott" (valójában nem csinos), "nőies vonalú" (molett vagy túlsúlyos) teremtések, kedvenc filmjük az Életrevalók (mert más nem jut eszükbe), hobbijuk a színházba járás (évente egyszer, a Jimmy musicalre), a tánc (utoljára a barátnőjük lagziján, mulatósra) és az utazás (ha van, aki megszervezze). A mottó valami pozitívkodó üzenet a mosolyról, ami görbe vonal, de mindent egyenesbe hoz, vagy a Carpe diem kifejezés valamilyen változata.


A férfiak vagy kocsinak dőlve pózolnak, mert attól biztos menőcsávók lesznek, vagy "kedves jófiúk", akik azon keseregnek, hogy nincs, aki megértse őket (és első randin alájuk feküdjön).



2020. máj. 24. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Én, mint aktívan utazó, olvasó és színházba járó nő már nagyon kivagyok attól, hogy sablonosnak tartanak és még nekem kell magyarázkodnom, mért vagyok ilyen tucat személyiség. Holott nagyon kevés emberrel találkozom, aki bármelyiket is ilyen lelkesen és részletekbe menően művelné.
2020. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, talan mert a ferfiak legtobbje nem akar az atlagostol eltero lanyokkal kezdeni.


Nekem vannak tetovalasaim, swing tanc leckeket veszek, nincs tv-m, es ha neked sincs az csak elony, nem vagyok fent faceboookon, imadom a heavy metalt es rendszeresen jarok koncertekre, fesztivalokra, es filmeket moziban szeretek nezni.

Roviden osszefoglalva ennyi volt fent.


Haaat nem sok valaszt kaptam amig fent voltam.

2020. máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nőkről nem tudok nyilatkozni, de a pasik tényleg többnyire egy kaptafára mennek, azaz van pár típus és mind beleillik valamelyikbe. Vannak a "hobbim a túrázás, sport, érdekel a gasztronómia, beszélgetésre egy pohár jó bor mellett mindig kapható vagyok ;)" típus, ez a szöveg legalább 200 embernek ki van írva, akkor van a sok proli, aki sportkocsival (vagy bármilyen menő kocsival) tesznek fel képet és a felsőtestüket mutogatják, izmaikat, sablon frizura, stb. Van, aki nem ír ki magáról semmit, csak fotók vannak, amiken szexin néz, tehát dugni akar, meg vannak a teljesen átlagos külsejűek, akik szintén egy szót se írnak bemutatkozásnak, tehát nem tudja az ember, mire számítson, de ők maguk se tudják, mit keresnek ott, mindegy nekik, csak nő legyen, és ha pár uncsi chat beszélgetés után elmondod nekik, hogy mivel abszolút nincs közös témátok, nem kéne ezt erőltetni, akkor átmennek agresszív tahó stílusba és elkezdik szapulni a nőket.
2020. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz. Az emberek ki akarnak tűnni a tömegből.

Ugyanaz mint mikor valaki márkás ruhát vesz , mert az bizony egyedi....persze mert nem gyártanak abból is több százezret....hagyjuk már.

De, értem a törekvést, és rendben is van, nincs ezzel baj. Csak a megvalósítás sántít! Az hogy túltolják nagyon sokan, füllentenek, hazudnak, mert azt hiszik akkor majd érdekesek lesznek a másik számára.

Ez főleg a mai mentalitásnak köszönhető, a társkeresőknek, a Facebooknak....ezek jól felnyomják az emberek ingerküszöbét.

Emiatt a jó, a normális, az átlagos, már nem kell senkinek. Sőtt már önmagát sem képes így elfogadni a legtöbb nő és férfi.

Rengeteg helyen olvasni, akár nők, akár férfiak történeteit hogy ha normálisan viselkedik akkor a kutyának sem kell. Ellenben ha taktikázik, bunkózik akkor igen.

Ezt hozta a netes ismerkedés sajnos. Nemhogy könyebb lett vele párt találni, hanem nehezebb.

Aki pedig valóban a normálisat , keresné, annak is nehéz dolga van , mert mint írtam sokan nem magukat adják.

2020. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. tényleg szeretek színházba járni - most amiatt, mert sablon lett, nem fogom azt hazudni, hogy nem. Színháztudományt tanultam egyetemen, és a korona előtt heti 1-2x jártam, és művész-, bulvárszínházba is. Mondjuk túlsúlyos vagyok, de nem mondanám magam nőies vonalúnak, ez szánalmas :D.
2020. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na,ez a másik. Én tényleg olyan nő vagyok, akit a nőies vonalú és a teltkarcsú jellemez. A testsúlyom a magasság -100 körül van, edzett vagyok, a kellő helyeken gömbölyded. Nem jellemezném magam vékonynak, karcsúnak, de bocs, elhízottnak sem. A táblázat szerint a számomra egészséges súly felső határa vagyok. Na, akkor mit írjak?
2020. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolso, ezert kell egesz alakos fenykepet feltenni.

Foleg, ha valaki tobb, mint 50kg. Akkor senki se vadolhatja azzal, hogy elferditette a valosagot.

2020. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!