Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért láttamoz le egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért láttamoz le egy lány?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap egy lánnyal találkoztam való életbe, azelőtt irogattunk, csak most jött el az alkalom hogy találkozzunk, nos valo életbe dicsérgetett, én is őt, megjegyezte hogy jó az illatom, a szempilláik szépek, én a mondtam hogy a szemei nagyok szépek, oda mentem hozzá a háza elé, el vittem és meghívtam egy kólára egy étterembe, de csak azért egy kóla lett mert nem volt éhes meg idő hiánya lépett fel, na és hàt átkaroltam, én csináltam meg az első mozdulatot, aztán miután át karoltam ő hozzám bújt, és làtszik hogy tetszem neki, pupilája is nagy volt, haza kisértem és ma kb 25 db üzenetet írtam neki, ebből kb 10re írt Vissza többit leláttamozta? És ez engem zavar. Bármi tipp?

ápr. 25. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ne puncsolj! Ez alap
ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy dolgoznia kellett vagy valami közbejött, és nem volt ideje sokat írni.

Majd beszéltek telefonon vagy videón vagy személyesen.

ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mármint mire gondolsz?
ápr. 25. 21:36
 4/11 A kérdező kommentje:
A kérdést hogy: "mármint mire gondolsz" az első kommentelő től kérdezem
ápr. 25. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek huszonöt üzenet... ?
ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

"ma kb 25 db üzenetet írtam neki"


A gond nem azzal van, hogy leláttamozott, hanem azzal hogy 25 db üzenetet hagytál neki.

ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok vagy neki.
ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még olvasni is sok volt, nem még átélni.

De lehet, hogy a szemfétised nem tetszik neki.

ápr. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl tapadsz, ragadsz a semmiért. Szerintem nem jössz be neki. A pupillát kár nézni, ha eltakarod elöle a fényt, akkor is kitágulhat, az enyém kb egyfolytában tág. Nem tudom miért. Ha már testbeszédet nézel azt nem részenként kell, hanem egyben.
ápr. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem csókoltad meg. Ha első randin nincs csók, akkor nem lesz semmi az egészből.
ápr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!