Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha mèg tart a válásom, tènyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mèg tart a válásom, tènyleg kevesebbet èrek a "piacon"?

Figyelt kérdés

Közel 5 hónapja költöztem külön a leendő exfèrjemtől, mert megcsalt. (A körülmènyek miatt elèggè kiábrándultam)

A váláshoz minden papirt beadattam már, de nem a leggyorsabb procedúra..


Aztán társkeresőn megismertem valakit, az elejèn le is tisztáztam vele a hivatalos helyzetem. De mèg mindig szeretett volna velem találkozni, szèpen is alakultak a dolgok. Mostanra meg is beszèltük, hogy együtt vagyunk, nincs más az èletünkben, nem is keresünk mást.

Hètvègente tudunk csak találkozni, de az együtt töltött idő mindig szuper, programok, sèták, múzeumok.. Így nem is gondoltam, hogy bármi gond lehet.

Aztán múlt hèten kaptam egy screenshot-ot egy ismerősömtől, hogy mèg mindig fent van egy társkeresőn.

Emellett pár hete hívta egy gyerekkori nagyon jó barátja, aztán csak ugy mosolyogva közölte velem, hogy ő nem tud rólam, mert èn a saját kis titka vagyok.

Ès az utolsó apróság, hogy Facebookon sem jelölt ismerősnek ( a beállításai miatt èn nem tudom őt jelölni).


Nèha beszèlgetek egy pszichológussal, ès mèg a vele való beszélgetéből is az jött le, hogy a helyzetem miatt kevesebbet èrek másoknál, ès normális hogy emiatt ilyen a barátom..

Ez tènyleg így van? Ti mit gondoltok erről általánosságban?

Köszi

N26


2020. máj. 25. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

5 hónap szerintem kevés idő feldolgozni egy válást, nekem úgy tűnik, hogy kicsit hamar belevetetted magad a párkeresésbe. Én tavaly váltam el, egy éve vagyok egyedül. Nem vagyunk egyformák, de szerintem nem rossz dolog kicsit egyedül lenni, magaddal foglalkozni, letenni a múltbeli sérelmeidet.


Lehet, hogy nem vesz komolyan a barátod, mert még nem teljesen tiszta a helyzeted.


33N

2020. máj. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már abba belegondolsz, hogy te valaki másnak vagy még hivatalosan a felesége, akkor látod, hogy a jelenlegi párkapcsolatod "jogilag" egy viszony.

Talán ez változik azzal, ha lemegy a válás és nem úgy néz ki a dolog, hogy xy egy férjezett asszonnyal jár. Nem egy szingli anyuka kategória, de tény, hogy nem olyan lehetőségeid vannak a gyakorlatban, mint egy teljesen független nőnek.

Kirakatba addig én sem tennélek, míg nem vagy totál szabad. Hogy néznék én vagy te úgy ki...

2020. máj. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg kevesebbet érsz. Eleve gondolhatja azt is, hogy bármit mondasz, az ex még vissza is térhet a képbe. Nem beszélve arról, hogy kínos lehet valakit úgy bevezetni a társaságodba, vagy bemutatni otthon, hogy férjnél vagy.
2020. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem mondanám, hogy kevesebbet érsz másoknál, de azért biztos vannak benned tüskék még a férfiakkal kapcsolatban. Ha egy találkozónál jól éreznénk magunkat és nem a volt férjed meg a szomorú sorsod lenne a téma, akkor szerintem nem lenne semmi gond.
2020. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kevesebbet érsz, ez így butaság, de jelen pillanatban még házas vagy. Hiába adtad be a papírokat, a tény az tény, és még meg is gondolhatod magad. Többször volt már, hogy mégsem vált el a pár, hanem rendezték a dolgaikat.
2020. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyszer elmondtam nagy vonalakban, hogy mi a helyzet, azóta exekről egy szót sem beszèlünk. Sem ő, sem èn. Èn úgy gondoltam, ez nem az a tèma, amiről szívesen beszèlgetnèk. Tüskèk inkább az exemmel kapcsolatban vannak bennem, amièrt nagyon rondán átvert, ès mèg utána ő szapult a hátam mögött. Így a visszatèrèsère rèszemről semmi esèly.

De akkor tiszteletben tartom, hogy másoknak hogy nèzhet ki ez az egèsz, ès igyekszem kivárni a válást.

Csak lenne már vège...

2020. máj. 25. 10:15
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Azoknál, akik komoly kapcsolatot keresnek és erkölcsösek... hát igen. Tudom, szomorú belegondolni. De aki tényleg értelmes, az addig nem fog vkivel kezdeni, amíg nincs kimomdva a válás hivatalosan. Aki fog, az nem egy erkölcshuszár, vagy tényleg olyan, mint ez a delikvens, aki belefutottál, hogy "mellékesnek jó lesz".
2020. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam ilyet. Senkit nem zavart, h valofelben voltam/elvalt vagyok. ( volt, akit az sem, mikor meg hazas voltam...)
2020. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!