Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után írogattatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után írogattatok egymásnak kevesebbet?

Figyelt kérdés
Minden új kapcsolatban eljön az a pont, amikor az egésznapos chatelés alábbhagy, és mondjuk már csak óránként néztek rá a telóra, és írtok egymásnak. Mennyi idő után jött ez el nálatok?
2019. jan. 30. 22:36
 1/4 anonim válasza:
51%
Nekem ez egy barátommal volt nem párommal kb 4 hónapig egész nap beszélgettünk most már kb 1 órát naponta, és elhiheted nem én nem akarok vele beszélni🤷🏻‍♀️
2019. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mar nem is emlekszem, de talan par honap utan. Tekintve hogy folyton egyutt vagyunk azota is :D

Jajj de emlekszem miket tudtunk hisztizni egymasnak az elejen ha nem valaszoltunk azonnal!!! Istenem, regi szep idok :D

Most is jo, de mosolyognom kell ezeken a “jatszmakon”.

2019. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakítás előtt. Aki kommunikatívabb volt azzal végig ugyanannyit beszéltünk, ahogy leültek az érzelmek és jött a vég csökkent a beszélgetés. Egyikkel évek után, mással pár hónap.
2019. jan. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt, akivel mindig is kevés volt, ott nem igazán volt minek csökkennie.

A férjemmel amióta megismertük egymást, kb ugyanannyit beszélgetünk/írogatunk, ha távol vagyunk, az évek alatt semmit sem csökkent.


Szerintem nem teljesen szükségszerű, hogy bizonyos idő múlva alábbhagy az egész napos chatelés, szerintem simán csak arról van szó, hogy ha a kapcsolat nem halad előre vagy nem bizonyul tartósnak, akkor egyszerűen elmúlik a lelkesedés és a rajongás a felekben (vagy csak egyik félben), és már nem fektet bele annyi energiát/érdeklődést, vagy nem generáltak időközben maguknak új témákat, amikről beszélni tudnának (közös ismerősök, események, tervek által), így alább hagy a dolog részükről, lassanként kihűl a kapcsolat, és ez a beszélgetősös dolog ez ennek egy tünete.

2019. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!