Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van összefüggés jó megjelenés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés jó megjelenés és önbizalom, illetve rossz külső és önbizalomhiány között?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért mondják légy magabiztos, légy férfi? Úgyis mindegy nem?
2020. máj. 27. 22:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem a jó megjelenesedtol fugg az önbizalmad. Attól, hogy relatív jól nézel ki, egyáltalán nem jelenti azt, hogy te magad elfogadod, és van önbizalmad.
2020. máj. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%

#7es vagyok

Na szoval #8as Ha egy nonek a szeme a pénztárcád miatt csillog fel ott ne legyen illuzioid mivel amiatt van veled. Ezesetben tarthat ugyanugy egy szanalmas luzernek de ugy van vele hogy van penze kihasznalom a balekot. Es az önbizalom nem egyenlo a nagykepesuggel meg az eloadom a casanovat. Tehat magyarán ti azt mondjátok hogy aki esetleg atlag alatt néz ki az mar csak egy hasonloan szanalmas luzer lehet mint ti? Gratulálok a felfogasotokhoz

2020. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Én jóképűnek mondott vagyok, magas, egész kisportolt (de ne gondoljatok valami izomkolosszusra), mégis vannak jobb és vannak rosszabb napjaim is. Van amikor vonzónak érzem magam és tök jó kedvvel, nagy önbizalommal indulok el itthonról. Olyankor, ha ilyen érzésem van, azt látom több nőnek is tetszem. Aztán vannak rosszabb napjaim, amikor rossz kedvem van, nem érzem magam vonzónak és olyankor láthatóan van, hogy meg sem néz egy nő sem. Szóval számít az is, hogy hogy érzünk belül saját magunkkal kapcsolatban.
2020. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Miért lenne mindegy, kérdezō?

Ha úgy érzed, hogy rossz a megjelenésed, azon lehet változtatni is.....

2020. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány—-> úgy érzed, hogy nem nézel ki jól. (még akkor is ha ez alaptalan érzés)

Magabiztosság—-> úgy érzed, hogy jól nézel ki, jól érzed magad a börōdben.


Valamennyire hatással van egyik a másikra, van úgy, hogy épp azért dobja fel valaki a megjelenését, hogy ezáltal magabiztosabb legyen.

Amúgy külsōtōl eltérve a magabiztosság vonzó már csak azért, mert ilyenkor az ember jobban kitudja fejezni magát, bátor, szembenéz bármivel, gátlások nélkül csajozik.

Önbizalomhiányos ember hiába néz ki jól, ha közben tele van gátlásokkal.

2020. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#3-nak teljes mértékben igaza van, hiába lett lepontozva. Ok-okozati összefüggés. Sz.rul néz ki az ember ➡️ nem kell a kutyának sem, csak a negatív visszajelzéseket, a markánsan eltérő bánásmódot kapja ➡️ 0 önbizalom. Logikus. Mire is lenne?
2020. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16


Igen ez így van, csak olyan társadalomban élünk amely szereti megjátszani magát, egyenlő esélyekről és igazságosságról prédikál és becsapják az embereket.


Pedig mennyivel könnyebb lenne megmondani az igazat az embernek. Feleslegesen nem marcangolná magát. Viszont akkor a jó megjelenésű emberek is lehet kicsit szarabbul éreznék magukat, tudva, hogy az összes siker amit elértek az csakis a külsejüknek volt köszönhető és nem a tehetségüknek vagy személyiségüknek.

2020. máj. 28. 10:59
 18/20 anonim ***** válasza:
46%

És mi lenne, ha nem szélsőségesen látnátok a dolgokat? Hogy vagy csak 100%-ban a külső számít, vagy 0%-ban számít.


Mi lenne ha képesek lennétek árnyalatokban gondolkozni, vagy középutat keresve? Hogy mondjuk a külső is fontos, de nem az az egyetlen dolog a világon. Így például.

2020. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18


Igen nem az az egyetlen dolog a világon, de párkapcsolatban szinte csak az számít. Persze nem árt ha a jó külső mellett jó a dumád is, felszabadult vagy, nem vagy gátlásos, esetleg jól öltözködsz meg jól keresel, de az első szűrő amin át kell menned, hogy a többit egyáltalán meg is mutathasd a lánynak az a külső. Ha nem mész át a legelső szűrön soha nem kapsz esélyt megmutatni milyen nagyszerű személyiséged is van.

2020. máj. 28. 11:58
 20/20 anonim ***** válasza:

12-es! "Ha egy nonek a szeme a pénztárcád miatt csillog fel ott ne legyen illuzioid mivel amiatt van veled. Ezesetben tarthat ugyanugy egy szanalmas luzernek de ugy van vele hogy van penze kihasznalom a balekot."


Így van, eddig egyetértünk, ezért kérdeztem, hogy mennyi pénze van annak/azoknak akikről írsz. Mert ugye ilyenkor az történik, hogy tévesen állapítják meg a sikerességük okát.

Tehát pénz-->emiatt népszerűség a nők közt-->így tévesen hiszi magát vonzónak-->emiatt egy félreértés miatt nő az önbizalma.

A pasikról, akik írsz ezért kérdeztem, hogy ilyen szánalmas lúzerek-e, akik tele vannak pénzzel, választ nem kaptam eddig.


" Es az önbizalom nem egyenlo a nagykepesuggel meg az eloadom a casanovat."


Megint ugye nem érted...mire értem. Arra, hogy a szánalmas lúzer, aki tele van pénzzel magát vonzónak gondolja, emiatt szánalmas. Érted?


"Tehat magyarán ti azt mondjátok hogy aki esetleg atlag alatt néz ki az mar csak egy hasonloan szanalmas luzer lehet mint ti?"


Én az ismerőseidre mondtam, hogy szánalmas lúzerek.


"Gratulálok a felfogasotokhoz"


Én a tiédhez viszont nem, mert meg sem értetted, miről is van szó, vagy fuss neki még egyszer vagy ejts ad a témát.


üdv. a #8 választ jegyző

2020. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!