Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar mindenki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki olyan megszállottan jól kinézni és versenyezni másokkal külső tekintetében?

Figyelt kérdés

Mintha az lenne az egész értelme az életnek.


Annyira irritálnak ezek a dolgok, hogy már ki sem járok és embert se lássak. Primitívek.


2020. máj. 29. 16:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, de ha írás közben csücsörítettél, akkor törölni kéne a kérdést.
2020. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Én azért akarok jól kinézni, mert a mai lányok (közülük azok, akik nem mondhatók csúnyáknak) a társkeresőkön csak a legjobban kinéző férfiaknak írnak vissza. Muszáj jól kinéznem férfiként, hogy versenyben lehessek. Nem fér bele az, ha csak átlagosan/hétköznapian nézek ki.
2020. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Mert anélkül elég esélytelen az ember, ugyanis már az első szűrőn sem megy át, és ez nem feltétlenül csak a párkapcsolatokra igaz.

Én annyira ronda vagyok, hogy csak élhetetlen áldozatokkal és egy kisebb vagyonnal lehetne javítani a kinézetemen, ezért nem foglalkozok vele. Tapasztalom is mindenhol, mindenben a hátrányát gyakorlatilag gyerekkorom óta. Lenézés, eltérő bánásmód, hátrányos megkülönböztetés... Semleges terepeken is, tehát pl. ügyintézés során, nőktől. A párkapcsolatosdit, a fiúk, majd férfiak hozzám való viszonyulását inkább nem is ecsetelem...

Engem is irritál, de ez van, ilyen világot élünk.

2020. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3


Én srácként tapasztalom ugyanezt. Elképesztően nehéz. Míg faji, vallási, nemi diszkriminációról egyfolytában beszélnek, tele van a sajtó és média vele, addig fizikai megjelenés miatti diszkriminációról nem szabad beszélni, tabu téma. És sajnos tényleg nem csak a párkapcsolatban hátrány a rossz külső. Az emberek idiótának, lustának, sumáknak nézik azokat akik csúnyák, folyton nevetség tárgyává teszik őket, nyilvánosan megszégyenítik őket. Nem tudom miért érdemeljük ezt. Gyakran annyira el vagyok keseredve, hogy hülye gondolataim támadnak. Például hatalmas együttérzés és kielégülés tölt el amikor amerikai esetekről olvasok, amikor sulis srácok fegyvert ragadnak és bosszút állnak erőszakos osztálytársaikon. Persze úgyis őt fogják elítélni és nem a valódi bűnösöket. De szóval vannak ilyen gondolataim.

2020. máj. 29. 17:04
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Egyszerű példa. Két munkahely fizetést ígér, egyik 150e forintot, másik 200e kínál. Melyiket választod? A kevesebbet, hogy a munkáltatónak jobb legyen, avagy a többet, hogy neked legyen jó?


Ugyanez van az élet más területein, ha két ember ugyanolyan, és mindkettő téged akar, azt fogod választani aki valamiben kicsit jobb a másiknál. Csúnya arc/fej hátrány, de ha minden másban kiemelkedő vagy, sokkal jobbak az esélyeid.

2020. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
#3: kezeltesd magad. Nem a külsod a legnagyobb gond.
2020. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5


Csak a munkalyek dönthetnek arról, hogy mennyi fizetést ígérnek, míg te nem dönthetsz arról, milyen fejjel mész ki az utcára.

2020. máj. 29. 17:46
 8/19 A kérdező kommentje:

6


És miért neki kell kezeltetnie magát amikor mások különböztették meg hátrányosan, amikor mások nézték őt le? Neked súlyos értelmi problémáid lehetnek, ha erre a következtetésre jutottál.

2020. máj. 29. 17:48
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy verseny az egész élet. Amikor munkát keresel akkor a szaktudásoddal szállsz versenybe, amikor párt akkor a külsőddel és személyiségeddel.
2020. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#6 Te már csak tudod, elvégre láttál engem... Ja, nem. Így természetesen nem megalapozott a kijelentésed, de legalább jólesett odaszúrni egy kicsit.
2020. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!