Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csináltam egy kísérletet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam egy kísérletet Tinderen. Tényleg csak a külső számít?

Figyelt kérdés

Kiraktam egy interneten talált lányok kedvence pasi képeit tinderre. Na nehogy azt higyjétek, hogy valami kigyúrt alakot BMW slusszkulcsal a kezében!

Egy teljesen átlagos alkatú, viszont kifejezetten jóképű fazon képeit, a mai divatnak megfelelően belőtt séróval. Ruházata sportosan elegáns, az összkép intelligenciát sugároz, látszik, hogy van szociális élete. Mindemellett van egy enyhe rosszfiús kisugárzása is. Szóval egy fullos pasi.

A képek alatt meghagytam a régi, viccesnek szánt, de ironikusan nőgyűlölő bemutatkozó szövegemet. Leírtam a testmagasságot (190 cm) és megadtam egy jó presztízsű foglalkozást.

És az eredmény (na erre varrjatok gombot):

Két óra alatt 70-nél több lájk. Elkezdtem huzigálni, sorra jöttek ki a matchek. 25 matchnél eluntam. A következő egy órában 4 lány írt rám magától, pozitívan reagálva a nőgyűlölő szövegre! Aztán töröltem a tindert a telefonomról.


Ez most komoly? Tinderen tényleg csak és kizárólag a kép számít? És ennek bedől minden nő?



2020. máj. 23. 21:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel tinderen elsőre csak a kélpet látod esetleg egy bemutatkozó szöveget ha van, ami ha van akkor sem túl sokat mondó, ezért kénytelen az ember elsőre a külsőt figyelembe venni. Szerintem a többség így van vele.
2020. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Mit írtál nőgyűlölő szövegként? Ha vicces, ironikus, lehet,hogy viccesnek és ironikusnak vették, és még értékelték is a humorodat.


De igen, hozzáteszem, a külső valóban sokat számít. Főleg első benyomásnak és főleg netes ismerkedésnél.


De ez mindkét nemnél így van.

A pasikat se az előnytelen külső fogja meg.


Az már más kérdés,hogy kinek milyen az ízlése a külsőre vonatkozóan.


Nekem azért gyanús lenne ha egy ilyen fullos pasi társkeresőn keresne barátnőt magának. Ott már valami hibádzik...

2020. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen,tinderen minden a képekről szól, ezen mi a meglepő?

Mivel ez az app direkt erre épül ,tetszik a képed jobb, nem tetszik bal.

Ez van, ilyen felszínes világban élünk.

2020. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Erre most döbbensz rá.


Én egyszer évekkel ezelőtt kipróbáltam ezt 4 társkereső oldalon egyszerre. (tinder még nem létezett)


Van egy haverom ő nagyon jóképű feltettem a képét és jöttek a levelek...

2020. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülye vagyok, de akkor egy világ omlott össze bennem...
2020. máj. 23. 21:20
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Üdvözölek 2020-ban..

Igen,ha vonzó vagy nőkent vagy férfiként akkor tiéd lehet a világ.Ha csunyának születtél,akkor 60-80 év szenvedés az élet.

2020. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :)
2020. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Saját képemmel Tinderen ugyanez az eredmény pont 60-80 évbe telt volna.

Na jó. Iszok egyet, azt' felkötöm magam.

2020. máj. 23. 21:30
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
csak az számít, hogy nézel ki. De ha igazán sikeres akarsz lenni és nem születtél pasinak, akkor elég ha átlagos vagy, viszont 100 millióid vannak.
2020. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

Van egy haverom ő nagyon jóképű feltettem a képét és jöttek a levelek...


Én már 30-as pasi vagyok, de annó mikor gimisek voltunk (végzősök) mi is csináltunk ilyet. Akkor még viszonylag a 2000-es évek elején gyerekcipőben járt a netes párkeresés, de már akkor kreáltunk ilyet egy jópasival (egyik évfolyamtérsunk képével), mivel nekünk alig jöttek üzenetek. Utána lett 34 üzenet 1 nap alatt úgy, hogy nem is írtunk rá a lányokra erről a kamuképes profilról. És igen, az sem zavarta őket (egyetemista lányok), ha kissé nőgyűlölő leírást írtunk az adatlapra. Sőt, sok lány ráírt, hogy ezt komolyan gondolja? Olyan vonzó, fiatal srác vagy, miért vélekedsz így a lányokról? Bebizonxítom nekeed, hogy én más lány vagyok, mint azok akik miatt így vélekedsz a nemről. Na most csináld ezt meg átlag vagy az alatti pasiként, garantálom hogy szörnyűlködve néznék a nők, szánnának mint embert. Ez a kinézet világa a 21. század.

2020. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!